Photoshop aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz

Dijital Trendler Adobe Photoshop’tan memnun değil misiniz? Bütçe değişiklikleri nedeniyle aboneliği karşılayamıyor musunuz? Ücretsiz denemenizi süresi dolmadan önce sonlandırmak mı istiyorsunuz? Adobe Photoshop aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi göstereceğiz. Photoshop aboneliğini iptal etme hakkında Aboneliğinizi iptal ederken aşağıdakileri aklınızda bulundurun: Photoshop aboneliği. Not: Bunlar, bu yazının yazıldığı tarihte geçerli olan iptal koşullarıdır ve Adobe tarafından herhangi […]

Photoshop aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz

Dijital Trendler

Adobe Photoshop’tan memnun değil misiniz? Bütçe değişiklikleri nedeniyle aboneliği karşılayamıyor musunuz? Ücretsiz denemenizi süresi dolmadan önce sonlandırmak mı istiyorsunuz? Adobe Photoshop aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi göstereceğiz.

Photoshop aboneliğini iptal etme hakkında

Aboneliğinizi iptal ederken aşağıdakileri aklınızda bulundurun: Photoshop aboneliği.

Not: Bunlar, bu yazının yazıldığı tarihte geçerli olan iptal koşullarıdır ve Adobe tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

  • Photoshop ücretsiz deneme süresi içinde iptal ederseniz, deneme süresinin sonunda abonelik için sizden ücret alınmayacaktır. Uygulamaya erişiminiz iptal edilir.
  • Orijinal siparişinizden itibaren 14 gün içinde iptal ederseniz, tam bir geri ödeme alırsınız. Uygulamaya erişiminiz iptal edilir.
  • Orijinal siparişinizden 14 gün sonra iptal ederseniz, tam bir geri ödeme almazsınız. Uygulamaya erişiminiz ay sonundaki fatura dönemine kadar devam eder.
  • Yıllık sözleşmeniz varsa, aylık olarak faturalandırılırsa ve 14 gün içinde iptal ederseniz, tam bir geri ödeme alırsınız. Orijinal siparişten 14 gün sonra iptal ederseniz, kalan yükümlülüğünüzün %50’si sizden tahsil edilir ve ay sonundaki fatura dönemine kadar uygulamaya erişebilirsiniz.

Adobe’nin abonelikleri, iptal koşulları ve eğitim veya ekipler için planları hakkında ek bilgi için şu adresi ziyaret edin: Adobe Abonelik ve İptal Koşulları web sayfası.

Photoshop aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz

Adobe Photoshop planınızı web üzerinden hesabınıza erişerek veya Müşteri Hizmetleri hattıyla iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. Photoshop’u üçüncü bir taraftan satın aldıysanız, bunun yerine o perakendeciyle iletişime geçin.

Aşama 1: Çevrimiçi iptal etmek için şu adresi ziyaret edin: Adobe Hesabı web sitesi ve giriş yapın.

Adım 2: Seçme Planı yönet En üstteki Planınız bölümünde.

Adobe hesabı web sayfasında Planı Yönet'e tıklayın.

Dijital Trendler

Aşama 3: Seçmek Planınızı iptal edin veya Ücretsiz denemenizi iptal edin Aşağıda Kullanılabilir Eylemler yer almaktadır.

Adobe Manage Plan web sayfasından Planı İptal edin.

Dijital Trendler

Adım 4: İstenirse şifrenizi girin.

Adım 5: Ayrıntıları inceleyin ve seçin İptal etmeye devam et.

Adım 6: İptalin nedenini belirtin ve seçin Devam etmek.

Adım 7: İptal ayrıntılarını kontrol edin ve seçin İptal İşlemini Onayla.

İptalin onayını e-postayla alacaksınız ve ayrıca iptalin işlendiğini onaylamak için hesap sayfanıza geri dönebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri hattından iptal etmek için 1-800-833-6687’yi arayın ve hesap bilgilerinizin yanınızda olduğundan emin olun.

Photoshop’a alternatif bir program henüz bulamadıysanız, diğer seçenekler için Photoshop alternatifleri listesine göz atın.

SSS

Photoshop’u neden iptal edemiyorum?

Adobe hala ödemenizi işliyorsa veya ödemenizde bir sorun varsa, iptal seçeneğini göremezsiniz. 24 saat içinde tekrar deneyin veya Müşteri Hizmetleri hattını arayın.

Adobe neden benden iptal ücreti talep ediyor?

Yıllık abonelik satın aldığınızda ve orijinal satın alımınızdan 14 gün sonra iptal ettiğinizde, bir iptal ücreti ödersiniz. Bu ücret, kalan yükümlülüğün %50’sidir. Belirli planlar için ücret çizelgesi için şu adresi ziyaret edin: Adobe Abonelik Şartları ve İade Politikaları web sayfası.

Adobe otomatik ödemelerini nasıl durdurabilirim?

Ne yazık ki Adobe şu anda buna izin vermiyor planınızın otomatik olarak yenilenmesini durdurun Seçtiğiniz dönemin sonunda. Otomatik yenilemeyi devre dışı bırakmak için üyeliğinizi iptal etmelisiniz.


Teknory