Pixel 8 kablosuz şarj hızı yasal düzenleme listesine göre geride kaldı

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Pixel 8, Wireless Power Consortium’un (WPC) web sitesinde listelendi. Liste, telefonun kablosuz şarj hızlarına ışık tutuyor. Google Pixel 8’in gelişini bir süredir beklemiyoruz, ancak cihaz zaten önemli bir düzenleyici engeli aştı. Bu hafta, WPC’nin web sitesindeki yeni bir liste, telefon için temel kablosuz şarj özelliklerini ortaya çıkardı. düzenleyici kurumun […]

Pixel 8 kablosuz şarj hızı yasal düzenleme listesine göre geride kaldı

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Pixel 8, Wireless Power Consortium’un (WPC) web sitesinde listelendi.
  • Liste, telefonun kablosuz şarj hızlarına ışık tutuyor.

Google Pixel 8’in gelişini bir süredir beklemiyoruz, ancak cihaz zaten önemli bir düzenleyici engeli aştı. Bu hafta, WPC’nin web sitesindeki yeni bir liste, telefon için temel kablosuz şarj özelliklerini ortaya çıkardı.

düzenleyici kurumun listeleme (s/s 9’a 5 Google), Pixel 8’in (özellikle GKWS6 modeli) maksimum 12 W güçle Qi kablosuz şarj teknolojisini kullanmaya devam edeceğini öne sürüyor. İlginçtir ki bu, üçüncü taraf şarj cihazlarının mevcut Pixel cihazlarına aktarabileceği maksimum güçtür. Google’ın Pixel Stand’ı (2. nesil), Pixel 7’ye 20 W’a kadar ve Pixel 7 Pro’ya 23 W sağlayabilir. Google, gelecek serisiyle aynı eşitsizliği uygulayabilir.

Pixel 8 serisi bir telefon almayı mı planlıyorsunuz?

218 oy

Özellikle, liste telefon hakkında fazla bir şey göstermiyor. Kullanılan görüntü Pixel 8 değil, ancak daha önceki bir sızıntıya dayanarak serinin estetiği hakkında zaten iyi bir fikrimiz var. Pixel 8 Pro hakkında henüz bir bilgi yok, bu nedenle üst düzey modelde kablosuz şarj hızında hala bir artış görebiliriz.

Pixel 8 serisinin Google’ın olağan Eylül-Ekim duyuru döneminde piyasaya çıkmasını bekliyoruz, bu nedenle o zamandan önce birkaç söylenti çıkmasını bekleyin.

Pixel 8 kablosuz şarj hızı yasal düzenleme listesine göre geride kaldı

Teknory