Pixel 7a mı yoksa Pixel katlanabilir mi?

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR FCC veri tabanında yeni bir Google telefonu ortaya çıktı. Pixel 7a olabilir. Belgeler, bağlantı seçeneklerini onaylar. İsimsiz bir Google telefonu uğradı FCCtespit edildiği gibi droid hayatı. Söz konusu cihaz, GHL1X model numarasını taşır. G82U8, G0DZQ ve GWKK3 model numaralarına sahip ek varyantları var gibi görünüyor. İlk tahminimiz, bunun Pixel […]

Pixel 7a mı yoksa Pixel katlanabilir mi?

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • FCC veri tabanında yeni bir Google telefonu ortaya çıktı.
  • Pixel 7a olabilir.
  • Belgeler, bağlantı seçeneklerini onaylar.

İsimsiz bir Google telefonu uğradı FCCtespit edildiği gibi droid hayatı. Söz konusu cihaz, GHL1X model numarasını taşır. G82U8, G0DZQ ve GWKK3 model numaralarına sahip ek varyantları var gibi görünüyor.

İlk tahminimiz, bunun Pixel 7a olabileceği yönünde. FCC uygulaması onu açıkça bir telefon olarak sınıflandırıyor, bu yüzden yakında çıkacak olan Pixel Tablet olmadığını biliyoruz. Telefonun katlanabilir olduğuna dair herhangi bir referans da yok. Surface Duo gibi katlanabilir cihazlar için önceki FCC belgelerinde, test sürecinde iki ekrandan bahsediliyordu, ancak bu uygulamada Google’ın cihazı için böyle bir söz yok.

Bununla birlikte, test belgeleri, gizemli Google telefonunun Wi-Fi 6E desteği, 6GHz Altı 5G, NFC ve Bluetooth bağlantısına sahip olduğunu gösteriyor.

Pixel 7a, tüm bu bağlantı özelliklerini kolayca taşıyabilir. Başka herhangi bir Google telefonu da öyle. Ancak FCC uygulamasının hızlı 5G mmWave bağlantısından bahsetmemesi, bunun Pixel 7a olduğunu güçlü bir şekilde gösteriyor. Pixel 6a ayrıca birden fazla bölgesel modelle piyasaya sürüldü, ancak yalnızca Verizon varyantı mmWave 5G’yi destekledi.

Her neyse, bu bilinmeyen Google telefonu hakkında daha fazla bilgi gelirse bu makaleyi güncelleyeceğiz. Değeri ne olursa olsun, Pixel 6a da geçen yılın ilk çeyreğinde FCC tarafından durduruldu ve ardından Mayıs lansmanı yapıldı. Yani burada Pixel 7a’ya bakıyor olabiliriz.

Pixel 7a mı yoksa Pixel katlanabilir mi?

Teknory