Pixel 8a duvar kağıtları zaten burada, hemen alın

TL;DR Görünüşe göre Google Pixel 8a duvar kağıtları çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bu arka planları bu sayfanın aşağısındaki indirme düğmesinden alabilirsiniz. Google Pixel 8a’nın yalnızca Mayıs 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak şimdiden birkaç sızdırılmış görsel ve teknik özelliğin ortaya çıktığını gördük. Bu bize gelecek yıl ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor. Şimdi, SmartPrix ve […]

Pixel 8a duvar kağıtları zaten burada, hemen alın

TL;DR

 • Görünüşe göre Google Pixel 8a duvar kağıtları çevrimiçi olarak ortaya çıktı.
 • Bu arka planları bu sayfanın aşağısındaki indirme düğmesinden alabilirsiniz.

Google Pixel 8a’nın yalnızca Mayıs 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak şimdiden birkaç sızdırılmış görsel ve teknik özelliğin ortaya çıktığını gördük. Bu bize gelecek yıl ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor.

Şimdi, SmartPrix ve sızıntıyı yapan Kamila Wojciechowska bir adım daha ileri giderek Pixel 8a duvar kağıtlarını yüklediler. Bu arka planların Andrew Zuckerman tarafından Pixel 8 serisi gibi yeni Pixel’lere uygun olarak tasarlandığı bildirildi. Aşağıdaki arka planların düşük çözünürlüklü önizlemelerine göz atın.

Google Pixel 8a duvar kağıtlarını buradan indirin

Aşağıdaki resimler duvar kağıtlarının yalnızca düşük çözünürlüklü versiyonlarıdır, böylece ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir edinebilirsiniz. Tam çözünürlüklü görseller için galerinin altındaki indirme düğmesine tıklamanız gerekir.

Bu Pixel 8a duvar kağıtları nasıl ayarlanır

Yukarıdaki buton aracılığıyla duvar kağıtlarını telefonunuza veya PC’nize indirebilirsiniz. Görüntüleri bilgisayarınıza indirdiyseniz kablo, Google Drive, Yakındaki Paylaşım veya başka bir çözüm aracılığıyla bunları telefonunuza aktarmanız gerekir.

Her iki durumda da, bu görüntülerden birini telefonunuzda duvar kağıdı arka planı olarak nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. Bu adımların cihazınızda farklı olabileceğini unutmayın.

Android’de duvar kağıdı nasıl ayarlanır

 1. Başlat Ayarlar uygulama
 2. İçeri gir Duvar Kağıdı ve Stil
 3. Üzerine dokunun Daha Fazla Duvar Kağıdı
 4. İstediğiniz duvar kağıdını bulup dokunun
 5. Duvar kağıdını özelleştirin ve tıklayın Duvar kağıdı ayarla
 6. Duvar kağıdını cihazınızda isteyip istemediğinizi seçin Ana ekran, Kilit ekranı veya Ana ekran ve Kilit ekranları

İPhone’da duvar kağıdı nasıl ayarlanır

 1. Başlat Ayarlar uygulama
 2. İçeri gir Duvar kağıdı
 3. Musluk Yeni Duvar Kağıdı Ekle
 4. İstediğiniz duvar kağıdını bulun ve seçin
 5. Duvar kağıdını özelleştirin ve tıklayın Eklemek
 6. Üzerine dokunun Duvar Kağıdı Çifti Olarak Ayarla

Pixel 8a duvar kağıtlarının hayranı değil misiniz? Ayrıca 90’dan fazla cihazın duvar kağıtlarını içeren kapsamlı bir kılavuzumuz da var.

Pixel 8a duvar kağıtları zaten burada, hemen alın

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow