Pixel sonbahar lansmanına yeni Pixel Buds Pro renkleri gelebilir –

Lily Katz / Android Yetkilisi TL;DR Google’ın Pixel lansman etkinliğinde iki yeni Pixel Buds Pro rengi sunacağı bildiriliyor. Bunların Porselen ve Gök Mavisi olduğu söyleniyor. Google, geçen yıl mayıs ayında Pixel Buds Pro’yu piyasaya sürdü ve en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar listemizde bir yer kazandı. Yani şirketin bir devam ürünü çıkaracağını düşünüyor olabilirsiniz, ancak 4 […]

Pixel sonbahar lansmanına yeni Pixel Buds Pro renkleri gelebilir –

Lily Katz / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Google’ın Pixel lansman etkinliğinde iki yeni Pixel Buds Pro rengi sunacağı bildiriliyor.
  • Bunların Porselen ve Gök Mavisi olduğu söyleniyor.

Google, geçen yıl mayıs ayında Pixel Buds Pro’yu piyasaya sürdü ve en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar listemizde bir yer kazandı. Yani şirketin bir devam ürünü çıkaracağını düşünüyor olabilirsiniz, ancak 4 Ekim’deki Pixel lansman etkinliğinde aynı üründen daha fazlasını alabilecekmişiz gibi görünüyor.

Sızdıran En iyi Google’ım X’te Google’ın önümüzdeki ay Pixel Buds Pro için iki yeni renk şemasını açıklayacağını iddia etti. Daha spesifik olarak bu renklerin Porselen ve Gök Mavisi olduğu söyleniyor. Bu seçenekler orijinal Kömür, Mercan, Sis ve Limon Otu seçeneklerine katılır.

Guglani’nin sızıntılar konusunda karışık bir geçmişi var, bu nedenle bu sızıntıyı cömert bir tutam tuzla karşılamalısınız. Yine de Pixel Buds Pro 2’yi sabırsızlıkla bekliyorsanız umutlarınızı yüksek tutmak istemeyebilirsiniz.

Bunu söylerken Pixel Buds Pro incelememizde orijinal modelde iyileştirmeler yapılabileceğini düşündük. AptX desteğinin olmayışı, gürültülü ortamlarda hayal kırıklığı yaratan mikrofon kalitesi ve gevşek uyum, en dikkate değer şikayetlerimizden bazılarıydı. Bu yüzden Google’ın 2024’te güncellenmiş bir model sunmasını umuyoruz.


Pixel sonbahar lansmanına yeni Pixel Buds Pro renkleri gelebilir –

Teknory