Pixel Watch 2, birinci nesil Pixel Watch’a yönelik kılıfları kullanamaz

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Pixel Watch 2, onu birinci nesil Pixel Watch için tasarlanan kasalarla uyumsuz hale getiren ince tasarım değişiklikleri yapıyor. Tepe biraz daha büyük ve düğme ile hoparlör delikleri biraz farklı konumlandırılmış. Google Pixel Watch 2, şirketin son yıllardaki ikinci akıllı saatidir. Android telefonlar için önerilen akıllı saat olma yolunda ilerliyor. […]

Pixel Watch 2, birinci nesil Pixel Watch’a yönelik kılıfları kullanamaz

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Pixel Watch 2, onu birinci nesil Pixel Watch için tasarlanan kasalarla uyumsuz hale getiren ince tasarım değişiklikleri yapıyor.
  • Tepe biraz daha büyük ve düğme ile hoparlör delikleri biraz farklı konumlandırılmış.

Google Pixel Watch 2, şirketin son yıllardaki ikinci akıllı saatidir. Android telefonlar için önerilen akıllı saat olma yolunda ilerliyor. En yeni nesil Watch, mevcut birinci nesil Pixel Watch’a çok benziyor ancak tamamen aynı değil ve bu da insanları hazırlıksız yakalamış gibi görünüyor. Eski saatin kasasını yenisiyle yeniden kullanmayı planlıyorsanız, bunun uyacağını unutmayın.

Tespit edildiği gibi 9to5GoogleYeni Pixel Watch 2’nin gövdesinde, onu birinci nesil Pixel Watch kasalarıyla uyumsuz hale getiren ince değişiklikler var. Kılıf üreticileri, “Pixel Watch” (birinci nesil) kılıflarının Pixel Watch 2 ile uyumlu olmadığını belirterek sorumluluk reddi beyanları eklemeye başladı.

google piksel izle 2 taç ve düğme

Ryan Haines / Android Otoritesi

Birinci nesil Pixel Watch için tasarlanan kasada tepe, düğme veya hoparlöre dayalı kesikler veya başka öğeler bulunuyorsa kasa yeni akıllı saatle uyumlu olmayacaktır. Yeni Pixel Watch 2’nin tepesi biraz daha büyük ve yan butonun konumunda da ufak bir değişiklik var. Hoparlör kesimi bile hafifçe yeniden konumlandırıldı.

Yeni saat için kasa satın almak istiyorsanız uyumlu kasaların piyasaya çıkması için biraz beklemenizi öneririz.

Bu değişikliklerden bazıları şaşırtıcı değil çünkü Pixel Watch 2, birinci nesildeki paslanmaz çelik kasaya kıyasla kasası için alüminyum kullanıyor ve kablosuz şarj cihazı yerine pin tabanlı bir şarj cihazı kullanıyor. Pixel Watch ve Pixel Watch 2 karşılaştırmamızdaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ancak kayışlarla durum daha iyi. Pixel Watch 2, birinci nesil Pixel Watch ile kayış uyumluluğunu korur, böylece eski kayışları yeni saatte kullanabilirsiniz (veya tam tersi).

Pixel Watch 2, birinci nesil Pixel Watch’a yönelik kılıfları kullanamaz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow