Pokemon anime hayranları, Ash’in hangi Scarlet & Violet başlangıç ​​oyununu seçeceğini tahmin ediyor

laura gri ❘ Yayınlanan: 2022-12-04T17:48:46 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-04T17:48:57 Ash’in Pokemon Ultimate Journeys’teki Şampiyonluk galibiyetiyle birçok kişi onun Scarlet & Violet’in Paldea bölgesine ne zaman gideceğini ve bir sonraki arkadaşının hangisi olabileceğini merak ediyor. Pokemon animesi, Ash’in Dünya Şampiyonası’nda mücadele etmesi ve Goh’un Project Mew’e katılmasıyla son birkaç aydır vahşi spekülasyonların merkezinde yer alıyor. Bununla birlikte, […]

Pokemon anime hayranları, Ash’in hangi Scarlet & Violet başlangıç ​​oyununu seçeceğini tahmin ediyor

Yayınlanan: 2022-12-04T17:48:46

Güncellenmiş: 2022-12-04T17:48:57

Ash’in Pokemon Ultimate Journeys’teki Şampiyonluk galibiyetiyle birçok kişi onun Scarlet & Violet’in Paldea bölgesine ne zaman gideceğini ve bir sonraki arkadaşının hangisi olabileceğini merak ediyor.

Pokemon animesi, Ash’in Dünya Şampiyonası’nda mücadele etmesi ve Goh’un Project Mew’e katılmasıyla son birkaç aydır vahşi spekülasyonların merkezinde yer alıyor. Bununla birlikte, Pokemon Ultimate Journeys bölümleri sona ererken, birçok kişi Ash Ketchum’un bundan sonra ne yapacağını bilmekten heyecan duyuyor.

Ash, Dünya Şampiyonası Turnuvası’nın sonunda Galar Şampiyonu Leon’u yenerken, birçok Pokemon anime hayranı Ash’in hikayesinin nihayet sona erdiğini merak ediyor. Ancak son bilgiler, cesur kahramanın yolculuğuna muhtemelen Scarlet & Violet’in Paldea bölgesinde devam edeceğini gösteriyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ash’in hikayesinin devam edeceğini bilen birçok kişi, şimdiden onun yeni Gen 9 bölgesindeki maceralarının nasıl olabileceğini tahmin etmeye başladı. Bu, üç yeni başlangıç ​​​​Pokemon Ash’in yeni arkadaşı olarak seçebileceği tahminleri içerir.

Ash Ketchum Pokemon animesi için hangi Paldean Stater mükemmel?

Hayranlar söylüyor Quaxlytarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine göre AnipokeHayranlık.

Gönderide, Pokemon Anime odaklı Twitter hesabı, Fuecoco’nun Team Rocket ile birlikte son teaser’ının ekran görüntülerini paylaşıyor. Sevimli Ateş Başlatıcı, oran Berry için onlarla mücadele edip onları göğe fırlatmadan önce takıma sırıtıyor.

Yorumlardaki hayranlar teaser’ı tartışıyor ve bir hayran bir dergi kapağı resminin yanında “Bu resmi gördüm…ve Quaxly burada ama Srigatito ve Fuecoco yok… yani sanırım Ash Quaxly alacak (belki komik)” şeklinde spekülasyon yapıyor. .

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Diğer hayranlar o kadar emin değiller ve tüm tanıtımlara güvenilemeyeceğini söylüyorlar. Bir kullanıcı, “Bizi iki kez Eevee ve Sobble ile kandırdıktan sonra, artık bu dergilere güvenmiyorum.” bir diğeri ise “İşte bu yüzden böyle şeylere güvenmiyorum. Sonunda kandırılmaya başlıyoruz.”

Şimdilik, hangi Paldean Starter Ash ile sonuçlanabileceğini bilmek imkansız. Hem Fuecoco hem de Quaxly’ye iyi bir şans vererek Su tipi ve Ateş tipi marşlara yönelme eğilimindedir. Bununla birlikte, animenin bir eğri top atma olasılığı vardır ve Ash, bir hız değişikliği için Grass-type Sprigatito ile ortak olabilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Umarım, Pokemon Ultimate Journeys sona erdiğinde daha fazla bilgi elde edilebilir. Bu, hayranlara Pokemon animesindeki bir sonraki macera hakkında heyecanlanma şansı verecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow