Pontiac Trans Sport Konsepti Zamanının Önünde Fütüristik Bir Minivandı

bu nihai üretim modeli bugünün diğerlerinden farklı göründüğünü biliyoruz Chevy Astro Van tarzı araçlar o sırada yolda. Dik eğimli, eğimli burun – Disneyland’in yüksek hızlı hızlı tren monorayını anımsatan – gerçekten onu diğerlerinden ayırdı. Bununla birlikte, arka yarı 90 derecelik açılardan oluşuyordu ve yine de bir ayakkabı kutusu gibi görünmesini sağladı. Ön ve arka arasındaki […]

Pontiac Trans Sport Konsepti Zamanının Önünde Fütüristik Bir Minivandı

bu nihai üretim modeli bugünün diğerlerinden farklı göründüğünü biliyoruz Chevy Astro Van tarzı araçlar o sırada yolda. Dik eğimli, eğimli burun – Disneyland’in yüksek hızlı hızlı tren monorayını anımsatan – gerçekten onu diğerlerinden ayırdı. Bununla birlikte, arka yarı 90 derecelik açılardan oluşuyordu ve yine de bir ayakkabı kutusu gibi görünmesini sağladı. Ön ve arka arasındaki füzyon sadece… kapalıydı.

Yine de, konsept muadili kadar radikal bir görünüme yakın değildi. Aslında, konsept gerçek bir fütüristik arabaya daha çok benzese de, üretim modeli sadece geleceğe bazı perdelerin arasından bir bakıştı. Konsept minibüs benzer bir dik eğimli burnu korudu, ancak hiçbir yerde bulunacak tek bir 90 derecelik açı yoktu. Tüm köşeler ve kenarlar, neredeyse kapsül benzeri bir görünüm uyandıran yuvarlak ve pürüzsüzdü.

Minibüsün üst yarısının çoğu, her yönden çatıya (Jalopnik üzerinden) sarılmış ve arka yolculara açık hava hissi veren cam pencerelerden yapılmıştır. Ön cam ve kabin alanı bir helikopterden dümdüz görünüyordu. Arasında çift ​​camlı cam sıvı kristaldi bir anahtarın çevrilmesiyle karartılabilir veya aydınlatılabilir. Ve yolcu tarafında (üretim modelinde olduğu gibi) sıkıcı eski bir geleneksel sürgülü kapı yerine, konsept, pahalı üst düzey spor arabalarda bulabileceğiniz tek, büyükçe martı kanadı açılan bir kapı ile geldi.

Spor arabalardan bahsetmişken, çatıdaki spoyler, yere basma kuvveti sağladı ve ona fazladan bir gösteriş verdi. Oluklu arka stop lambaları ayrıca benzersiz bir özelliğe sahipti; burada dururken kırmızıya dönüyor, araba yavaşladığında sarıya dönüyor ve geri giderken netleşiyordu.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow