Prime Day Nintendo Switch fırsatı: 50 $’a kadar hediye kartı kazanın

25$ VEYA 50$ BONUS HEDİYE KARTI ALIN: 10 Temmuz’dan itibaren, Nintendo Switch konsolunu Best Buy’dan 299,99$’a satın aldığınızda(yeni bir sekmede açılır), ekstra ücret ödemeden bir bonus elektronik hediye kartı alacaksınız. Bu çok iyi Best Buy Nintendo Switch hediye kartı fırsatını satın almak için okumaya devam edin. Şimdiye kadar Mashable okuyucuları, Prime Day 2023’ün 11 ve […]

Prime Day Nintendo Switch fırsatı: 50 $’a kadar hediye kartı kazanın

25$ VEYA 50$ BONUS HEDİYE KARTI ALIN: 10 Temmuz’dan itibaren, Nintendo Switch konsolunu Best Buy’dan 299,99$’a satın aldığınızda(yeni bir sekmede açılır), ekstra ücret ödemeden bir bonus elektronik hediye kartı alacaksınız. Bu çok iyi Best Buy Nintendo Switch hediye kartı fırsatını satın almak için okumaya devam edin.


Şimdiye kadar Mashable okuyucuları, Prime Day 2023’ün 11 ve 12 Temmuz’da olduğunu bilmelidir, ancak indirim sunan tek perakendecinin Amazon olmadığını da bilmelisiniz. Best Buy, Amazon’un e-ticaret pastasından daha fazla pay almasını engellemek için popüler ürünlerde indirim yapıyor ve klasik Nintendo Switch konsolundan daha popüler çok az ürün var. Sınırlı bir süre için, Blue ve Red Joy‑Cons ile orijinal Nintendo Switch’i satın alan Best Buy müşterileri(yeni bir sekmede açılır) ayrıca satın alma sırasında 25 dolarlık bir elektronik Best Buy hediye kartı alacak. My Best Buy üyesiyseniz, bunun yerine 50$’lık bir hediye çeki alacaksınız.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon Prime Day öncesinde alışveriş yapabileceğiniz 100’den fazla en iyi oyun fırsatı

Hediye kartını almaya hak kazanmak için ince yazılar veya atlamanız gereken engeller yoktur. Siparişiniz Best Buy tarafından gönderildiğinde (veya siparişiniz mağazadan teslim alındığında), size otomatik olarak elektronik hediye kartınız gönderilir. Size paranızı nasıl harcayacağınızı söylemeyeceğiz, ancak bu bonus para sizi yılın oyunu liderinin neredeyse yarısını alabilir Zelda Efsanesi: Vahşi NefesBest Buy’da 52,99 $ karşılığında satılıyor(yeni bir sekmede açılır) yazarken.

Bu Best Buy Nintendo Switch hediye kartı anlaşmasının ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Best Buy web sitesinde “Satın alma ile birlikte 25 $’lık ücretsiz hediye kartı” yazan promosyonu görmüyorsanız, şu anda alışveriş yapabileceğiniz çok sayıda video oyunu fırsatı var. Nintendo Switch oyunları ve aksesuarlarında daha fazla tasarruf için Mashable’ın en iyi Prime Day fırsatlarına yönelik kılavuzuna da göz atabilirsiniz.

Teknory