Early Prime Day anlaşması, Eero 6 Plus yönlendiricisini yeni bir düşük fiyata düşürdü

Yönlendirici 2023’te 110 doların altına bile düşmedi, bu yüzden bu anlaşma ikinci kez bakmaya değer. Anlaşmadan yararlanmak için Prime üyeliğine ihtiyacınız olacak, ancak şunları yapabilirsiniz: Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyinaynı zamanda ana satış etkinliğini de kapsayacak. Eero 6 Plus, 900 Mbps’ye varan hızlı Wi-Fi 6 hızları ve ölü noktaları ortadan kaldıran TrueMesh teknolojisi ile […]

Early Prime Day anlaşması, Eero 6 Plus yönlendiricisini yeni bir düşük fiyata düşürdü

Yönlendirici 2023’te 110 doların altına bile düşmedi, bu yüzden bu anlaşma ikinci kez bakmaya değer. Anlaşmadan yararlanmak için Prime üyeliğine ihtiyacınız olacak, ancak şunları yapabilirsiniz: Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyinaynı zamanda ana satış etkinliğini de kapsayacak.

Eero 6 Plus, 900 Mbps’ye varan hızlı Wi-Fi 6 hızları ve ölü noktaları ortadan kaldıran TrueMesh teknolojisi ile ev içi kurulum için idealdir. Yönlendiriciyi kurmak ve yönetmek, teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcılar için bile kullanıcı dostu Eero uygulaması sayesinde kolaydır. Yerleşik bir Zigbee akıllı ev merkezi, Alexa ile uyumlu cihazları kontrol eder ve WPA3 koruması ve kötü amaçlı yazılım koruması ve ebeveyn denetimleri gibi özellikler sunan bir yıllık ücretsiz Eero Secure Plus aboneliği ile güvenliğe öncelik verilir. Yönlendirici 1.500 fit kareye kadar yer kaplar, 75 bağlı cihazı destekler ve gelişmiş akıllı ev özelliklerine sahip güvenilir, kullanıcı dostu bir ağ Wi-Fi yönlendirici için mükemmel bir seçimdir.

Bu Eero 6 Plus yönlendirici anlaşması hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki widget’a basın.

Early Prime Day anlaşması, Eero 6 Plus yönlendiricisini yeni bir düşük fiyata düşürdü

Teknory