PS VR2’yi PS5 Ekranına Dönüştürmek İçin Sinema Modu Nasıl Kullanılır

PS VR2’nin sinematik modunu başlatmak, çok basit işlem (Keşke tüm nasıl yapılır kılavuzları bu kadar kolay olsaydı): 1. PS VR2 başlığının bir USB-C kablosuyla PS5’e bağlı olduğundan emin olun. 2. PlayStation 5 konsolunu açın. 3. PS VR2 başlığını açın. 4. VR olmayan bir oyun veya medya uygulaması açın. Sinema modu otomatik olarak açılacaktır. Cidden, bu […]

PS VR2’yi PS5 Ekranına Dönüştürmek İçin Sinema Modu Nasıl Kullanılır

PS VR2’nin sinematik modunu başlatmak, çok basit işlem (Keşke tüm nasıl yapılır kılavuzları bu kadar kolay olsaydı):

1. PS VR2 başlığının bir USB-C kablosuyla PS5’e bağlı olduğundan emin olun.

2. PlayStation 5 konsolunu açın.

3. PS VR2 başlığını açın.

4. VR olmayan bir oyun veya medya uygulaması açın. Sinema modu otomatik olarak açılacaktır.

Cidden, bu kadar. Bu adımlar tamamlandığında, PS VR2 başlığınız bir PS5 ekranı olarak hizmet verecektir. Ve herhangi bir ayarda ince ayar yapmanız gerekirse, bu da şaşırtıcı derecede kolaydır. PS5 ana ekranından Ayarlar > Aksesuarlar > PlayStation VR2 > Sinematik Mod’u seçin. Ayrıca, doğrudan kulaklığın kontrol merkezinden, sadece kontrol cihazınızın PS düğmesine basarak bir dizi sinema modu ayarına hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Ekran parlaklığı, kulaklık titreşimi, görünürlük, oyun alanı boyutu, şeffaf görünüm ve göz izleme dahil olmak üzere ayarlayabileceğiniz sinematik mod ayarları. Yararlı bir ayar, sanal ekranınızı mükemmel boyuta küçültmenize veya genişletmenize olanak tanıyan Ekran Boyutu’dur. Son olarak, kontrol cihazınızdaki seçenekler düğmesini basılı tutarak sanal ekranın konumunu istediğiniz zaman sıfırlayabilirsiniz.

Teknory