Ben Affleck’in Aquaman’deki Batman Cameo’su Neredeyse 5 Yıl Sonra Ortaya Çıktı

Özet Ben Affleck’in Batman kamera hücresi aslında ‘Aquaman and the Lost Kingdom’ için planlanmıştı ancak artık filmden kaldırıldı. Justice League’in ‘Aquaman’e dahil edilmesi, ana karakterin dikkatini dağıtır ve hikaye akışına zarar verirdi. Warner Bros. tartışmalı ‘Justice League’ filminden bu kadar kısa bir süre sonra Justice League’i ‘Aquaman’e dahil ederek muhtemelen herhangi bir risk almak istemedi. […]

Ben Affleck’in Aquaman’deki Batman Cameo’su Neredeyse 5 Yıl Sonra Ortaya Çıktı

Özet

  • Ben Affleck’in Batman kamera hücresi aslında ‘Aquaman and the Lost Kingdom’ için planlanmıştı ancak artık filmden kaldırıldı.
  • Justice League’in ‘Aquaman’e dahil edilmesi, ana karakterin dikkatini dağıtır ve hikaye akışına zarar verirdi.
  • Warner Bros. tartışmalı ‘Justice League’ filminden bu kadar kısa bir süre sonra Justice League’i ‘Aquaman’e dahil ederek muhtemelen herhangi bir risk almak istemedi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Beş yıl sonra Su Adamı Ben Affleck’in Batman minyatürü sinemalarda gösterime girdikten sonra yeni DCEU konsept çiziminde ortaya çıkıyor. Superman, DCEU’yu başlatan kahraman olsa da Aquaman, bu yılın sonlarında seriyi kapatacak kişi olacak. Aquaman ve Kayıp Krallık. Başlangıçta Aralık filmi için planlanan şeylerden biri Affleck’in Batman’inin bir kamera hücresiydi, ancak raporlara göre artık hiç kullanılmıyor. Ancak görünen o ki bu kısmı Aquaman ve Kayıp Krallık hikaye orijinalin bir girişimini tekrarlıyordu Su Adamı film.

Ortaya çıkan yeni konsept sanatında Ed Natividadkim çalıştı Su Adamı kavramsal araç tasarımcısı ve konsept sanatçısı olarak Aquaman ve Kayıp KrallıkAffleck’in Batman’i, Ocean Master’a karşı verilen savaşta DCEU Adalet Ligi’nin yanında ortaya çıkacaktı. Daha önceki bir taslakta Su AdamıOkyanus Efendisi ve üç krallık, aşağıda görülebileceği gibi bir şehrin içinde kavga etmiş olurdu:

Aquaman 2018 senaryosunun ilk versiyonlarında Ocean Master, 3 Krallığa yüzey dünyasının istilasında kendisine katılmalarını emrediyor. JL’nin direnişiyle karşılaştı.

İLGİLİ: Aquaman ve Kayıp Krallık Oyuncular ve DC Karakter Rehberi

Aquaman Neden Justice League’i Kesmekte Haklıydı?

Affleck'in Batman'i Aquaman ve DCEU Batman arasında siyah beyaz bir görüntüde

Justice League’i görmek ne kadar heyecan verici olsa da Su Adamıhepsini kesmek daha akıllıca bir karardı. Başlangıç ​​olarak bu, Arthur Curry’nin, Warner Bros.’un bu projeyi hayata geçirmek için yıllarını harcadıktan sonraki ilk solo filmiydi. Başka süper kahramanların da olması Su Adamı Arthur ve Ocean Master arasındaki daha büyük hikayeye zarar verecek olan ilgi odağının bir kısmını ortadan kaldırabilirdi.

Şunu da hatırlamakta yarar var Su Adamı sonra çıktı Adalet Ligi 2017’de ekip filmi DCEU zaman çizelgesinde en tartışmalı filmlerden biri haline geldi. Bu sadece bir gişe felaketi değildi, aynı zamanda Adalet Ligi Zack Snyder’ın yerine Joss Whedon’un yeniden çekimleri etrafındaki tartışmalar nedeniyle daha büyük bir kabusa dönüştü. Bu nedenle, Justice League’in Su Adamı 2017’deki taksitten bu kadar kısa bir süre sonra muhtemelen Warner Bros.’un sonunda almak istemediği bir risk vardı.

Bu girişimden sonra ironiktir Su AdamıDC, Affleck’in Batman’inden başka bir kamera hücresi almaya çalıştı. Aquaman ve Kayıp Krallıksadece tamamen kaldırılması için. Ancak bu durumda koşullar farklıdır, çünkü Su Adamı devamı hemen ardından geliyor FlaşAffleck’in Batman’inin kaderini havada bırakan bu durum, daha sonra DCEU’da ortaya çıkmasının izleyicilerin kafasını karıştırmasından başka bir işe yaramayacaktır. Umarım yaratıcı mücadeleler Su Adamı ve karşılaşılan diğer DCEU filmleri, 2024’te başladığında James Gunn’ın DC Evrenine taşınmayacak.

Kaynak: Ed Natividad

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory