Kevin Bacon neden Galaksinin Koruyucuları Tatil Özelinde?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T08:40:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T14:25:29 Kevin Bacon, Galaksinin Koruyucuları Tatil Özelinde “efsanevi kahraman” Kevin Bacon’ı canlandırıyor – ama o neden orada? 12 yıllık bir yolculuk oldu – açıklayalım. Guardians of the Galaxy Holiday Special, James Gunn’ın uzun zamandır beklenen MCU’ya dönüşünü ve en sevdiğimiz uzay haydutlarıyla çok ihtiyaç duyulan yeniden bir araya […]

Kevin Bacon neden Galaksinin Koruyucuları Tatil Özelinde?

Yayınlanan: 2022-11-25T08:40:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T14:25:29

Kevin Bacon, Galaksinin Koruyucuları Tatil Özelinde “efsanevi kahraman” Kevin Bacon’ı canlandırıyor – ama o neden orada? 12 yıllık bir yolculuk oldu – açıklayalım.

Guardians of the Galaxy Holiday Special, James Gunn’ın uzun zamandır beklenen MCU’ya dönüşünü ve en sevdiğimiz uzay haydutlarıyla çok ihtiyaç duyulan yeniden bir araya gelişini işaret ederek nihayet bugün Disney+’ta yayınlandı. İncelememize buradan göz atabilirsiniz.

Karanlığın, kanlı Kurt Adam Gecesinin ardından gelen bu özel sunum, Mantis (Pom Klementieff) ve Drax’ın (Dave Bautista) Peter’a (Chris Pratt), namı diğer Star-Lord’a mükemmel bir Noel yaşatmaya çalışmasını konu alıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu yolculuk büyük bir Hollywood yıldızını içeriyor: Kevin Bacon, o yüzden Galaksinin Koruyucuları ile ne yaptığını ve en başta MCU’ya nasıl katıldığını açıklayalım.

Kevin Bacon’ın Guardians of the Galaxy Holiday Özel rolü açıklandı

Mantis ve Drax, Peter’a mükemmel bir hediye vermek isterler: İster dans ederek bir kasabayı kurtarıyor, ister bir yaz kampında bir katili yeniyor olsun, Peter’ın pek çok öyküsündeki kahraman Kevin Bacon… 13. Cuma.

Dünya’ya uçarlar, Hollywood’u ziyaret ederler, sarhoş olurlar ve sonunda kendilerini Bacon’ın evinde bulurlar. Onlardan gitmelerini ister, ancak zorla içeri girerler ve sonunda biraz ikna ederek onu kaçırmayı başarırlar – başka bir deyişle, Mantis, Knowhere’e gittiği için onu mutlu hissettirmek için güçlerini kullanır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Peter’a hediyesini gösterdiklerinde Kevin Bcon’u kaçırdıkları gerçeği karşısında paniğe kapılır ve Mantis’ten kafasındaki tüm sanrıları atmasını ister. Doğal olarak Kev çıldırır ve kaçmaya çalışır. Ancak eve uçmadan önce Kraglin (Sean Gunn), Bacon’a onu buraya getirmelerinin tek sebebinin, Gamora olmadan çok üzgün olduğu için Peter’a harika bir Noel yaşatmak olduğunu açıklar.

Bacon kalmaya ve akılda kalıcı bir Noel şarkısı olan Here It Is Christmastime’ı seslendirmeye karar verir ve Paskalya için Muhafızları tekrar görme sözü verir.

Kevin Bacon neden Galaksinin Koruyucuları Tatil Özelinde?

Peter, Galaksinin ilk Koruyucularında Gamora’ya Muhteşem Karışımı ve Walkman’i anlatırken Kevin Bacon’dan bahsediyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Pekala, benim gezegenimde senin gibi insanlar hakkında bir efsane var. Buna Footloose denir. Ve içinde, Kevin Bacon adlı büyük bir kahraman, bütün bir şehre kıçlarını sopalarla kaldırmış insanlarla dans etmenin var olan en harika şey olduğunu öğretiyor” diyor.

Kevin Bacon, Galaksinin Koruyucuları Tatil ÖzelindeDisney+

Ancak bu rastgele bir referans değil: Bacon, Gunn ile 2010’da Super’de çalıştı. ile yapılan bir röportajda Haftalık eğlence, dedi ki: “James işin içinde olduğu için harika bir film olacağını biliyordum, ama içinde ismimin geçtiği hakkında hiçbir fikrim yoktu. Yani, bu gerçek bir şoktu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Neredeyse vücut dışı bir deneyim gibi olduğunu söyleyebilirim. Birinin bir komedide ya da dramada senin adını kullanması bir şey, ama bu bambaşka bir evren – kelimenin tam anlamıyla bu insanların benim hakkımda konuştuğu bir gezegen.”

Bu yüzden Gunn ondan Tatil Özel Etkinliğine katılmasını istediğinde hemen evet dedi. “Kendimle dalga geçmeyi veya kendimin abartılı bir versiyonunu oynamayı seviyorum” diye açıkladı.

“Eğlenceli ve aptalca şeyleri o kadar sık ​​yapma şansım olmuyor. Genellikle daha dramatik bir şeyin veya daha karanlık, daha keskin bir şeyin parçasıyım.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Yani aşağı inip bu dünyaya adım atmak… Yani, buna Marvel Evreni diyorlar ama bu setlere girdiğinizde gerçekten başka bir evrende yürüyormuş gibi hissediyorsunuz.”

Şaşırtıcı bir şekilde, oyuncularla ancak karakterlerinin makyajını ve kostümlerini giydiklerinde tanıştı. “Bugüne kadar onlarla hiç kendi kıyafetleri içinde vakit geçirmedim. Bu yüzden, adım atmak ve herkesin gün boyu size Kevin Bacon demesini sağlamak biraz komik, ”diye ekledi Bacon.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special şimdi yayınlanmaya hazır. Disney+’a kaydolabilirsiniz burada.

Teknory