R Dereceli Bir Çizgi Roman Filmi Kimsenin Hatırlamadığı Bir Akış Sendikasını Aldı

XYZ Filmleri aracılığıyla Bu günlerde, bir açıklamanın çizgi roman uyarlamasına çarpmadan zar zor dönebilirsiniz, bu da birçok kişinin yayınlandıkları andan itibaren çatlaklardan düşmesine neden olur. 2021 yılının Ağustos ayında gelmesine rağmen, kim dürüstçe hakkında bir şey biliyor veya hatırlıyor? Yakuza Prensesi? Danilo Beyruth’a dayanarak samuray şino, ekranın her iki tarafındaki yetenek koleksiyonu, belki biraz ilgi […]

R Dereceli Bir Çizgi Roman Filmi Kimsenin Hatırlamadığı Bir Akış Sendikasını Aldı

XYZ Filmleri aracılığıyla

Bu günlerde, bir açıklamanın çizgi roman uyarlamasına çarpmadan zar zor dönebilirsiniz, bu da birçok kişinin yayınlandıkları andan itibaren çatlaklardan düşmesine neden olur. 2021 yılının Ağustos ayında gelmesine rağmen, kim dürüstçe hakkında bir şey biliyor veya hatırlıyor? Yakuza Prensesi?

Danilo Beyruth’a dayanarak samuray şino, ekranın her iki tarafındaki yetenek koleksiyonu, belki biraz ilgi çekecek kadar eklektik ve beklenmedikti, ancak nihai sonuç, hiç kimse gerçekten fark etmeden geldi ve gitti. Kaynak materyal açıkça Japon kültüründen esinlenmiş olsa da, çekirdek yaratıcı ekibin çoğu Brezilya’dan gelirken, şarkıcı Masumi ilk uzun metrajlı oyunculuğunu Akemi’nin başrolüyle yaptı ve Jonathan Rhys Meyers da açıklanamayan nedenlerle orada.

Yakuza prensesi

Hikaye, itibarlı suç örgütünün varisinin bir imparatorluğun yarısını miras almak için ayakta durduğunu bulur, ancak eski muhafız belli ki bu tür şeylere bir son vermek istiyor. Ancak, Rhys Meyers’in unutkan yabancısıyla karşılaştığında, kaderlerinin, kaderlerini birbirine bağlayan efsanevi bir kılıç tarafından iç içe geçmiş olabileceği ortaya çıktığında, işler biraz fantastik bir hal alır.

Oradan, eleştirmenlerden ve kalabalıklardan Rotten Tomatoes onay puanlarını yalnızca yüzde 34 ve 37’ye yükseltebilecek bir filmde çok fazla hackleme ve eğik çizgi ortaya çıkıyor, ancak Yakuza Prensesi en azından akışta intikamını serbest bırakıyor. Başına FlixPatrolzaten unutulmuş olan film, bu hafta sonu Starz’da en çok izlenen başlıklardan biri haline geldi, çünkü tuzuna değecek herhangi bir çizgi roman hırsızı her zaman bir yerlerde bir tür izleyici bulacaktır.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory