Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Canlı Aksiyon Yeniden Yapımının Yayını, Oyuncuların Grevi Nedeniyle Ertelendi (Fakat Çok Fazla Değil)

Özet Universal, yayınlanmasını geciktiriyor Ejderhanı Nasıl EğitirsinDevam eden aktör grevi nedeniyle canlı aksiyon yeniden yapımı, onu yeni bir çıkış tarihine itiyor. film ilk olarak 14 Mart 2025 için planlanmıştı ancak şimdi isimsiz bir Pixar filmiyle birlikte 13 Haziran 2025’te gösterime girecek. Bu uyarlama, Cressida Cowell’in sevilen çocuk kitabı serisinden uyarlanan DreamWorks’ün başarılı animasyon üçlemesini ve […]

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Canlı Aksiyon Yeniden Yapımının Yayını, Oyuncuların Grevi Nedeniyle Ertelendi (Fakat Çok Fazla Değil)

Özet

  • Universal, yayınlanmasını geciktiriyor Ejderhanı Nasıl EğitirsinDevam eden aktör grevi nedeniyle canlı aksiyon yeniden yapımı, onu yeni bir çıkış tarihine itiyor.
  • film ilk olarak 14 Mart 2025 için planlanmıştı ancak şimdi isimsiz bir Pixar filmiyle birlikte 13 Haziran 2025’te gösterime girecek.
  • Bu uyarlama, Cressida Cowell’in sevilen çocuk kitabı serisinden uyarlanan DreamWorks’ün başarılı animasyon üçlemesini ve TV şovlarını takip ediyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Oyuncuların grevi 113 günü aşmışken Universal, canlı çekimi resmi olarak erteledi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Remake’in çıkış tarihi. film, Cressida Cowell’in ikonik çocuk kitabı serisinin DreamWorks’ün film ve TV şovlarından oluşan animasyon üçlemesinden sonra ikinci büyük uyarlamasını oluşturuyor. Orijinal filmi ortak yazan ve yöneten, ayrıca devam filmlerini de yazıp yöneten Dean DeBlois, canlı aksiyon yeniden yapımının senaristi ve yönetmeni olarak geri dönecek. Siyah TelefonMason Thames ve Bizden geriye kalanlar‘ Nico Parker oyuncu kadrosuna liderlik ediyor.

Son teslim tarihi Universal’in değiştiği haberini getirdi Ejderhanı Nasıl Eğitirsincanlı aksiyon yeniden yapımının çıkış tarihi tam bir yıl. Başlangıçta 14 Mart 2025’te vizyona girmesi planlanan film, artık stüdyonun isimsiz bir proje için düzenlediği 13 Haziran vizyon tarihine yerleştirildi. Canlı aksiyon filmi, yeni vizyon tarihinde şu anda isimsiz bir Pixar oyunuyla yarışıyor.


Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’in Yeni Yayın Tarihi Sorun Olabilir

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya: Hiccup, Dişsiz'i arkalarında bir ejderha ordusuyla savaşa sürüyor

Her ne kadar çoğu film, yapımcılarının yaratıcı hedeflerini karşıladıklarından emin olmak için geliştirme aşamasında ekstra süreden faydalanabilirse de, Ejderhanı Nasıl EğitirsinYeni çıkış tarihi, canlı aksiyonun yeniden yapımı için sıkıntılı olabilir. Pixar genel olarak gişede güçlü bir rakip; orijinal üçleme, aşağıdaki gibi bazı büyük isimlerle birlikte piyasaya sürüldüğü için her fırsatta kaçındı. 22 Atlama Sokağı Ve Alita: Savaş Meleğiama yine de genel olarak zirvede ve başarılı hamlelerle çıkıyoruz.

Ayrıca Pixar’ın son dönemdeki gişede yaşadığı mücadelelerin canlı aksiyon için bir miktar faydalı olabileceği de tartışılabilir. Stüdyonun son hiti 2019’du Oyuncak Hikayesi 4gişede büyük bir 1,07 milyar dolar hasılat elde ederken, daha sonraki gösterimler İleri, Ruh Ve Işık yılı tümü, kısmen COVID-19 salgını ve aileleri sinemalara geri dönmeye ikna etmeyi zorlaştıran Disney+ yayınlarına ilk geçiş nedeniyle şirket tarihindeki en düşük getirilerden muzdarip oldu. Bu yıllar Elementsel öncekilere benzer şekilde zorlu bir başlangıç ​​yaptı, ancak uluslararası pazarlarda güç kazanarak 200 milyon dolarlık üretim bütçesine karşılık 494 milyon dolarlık mütevazı bir nakliye elde etti.

İsimsiz Pixar projesi izleyiciler için cazip gelmese de canlı aksiyonun diğer büyük engeli Ejderhanı Nasıl Eğitirsin yüzleri yeniden yapmak projeye genel izleyici ilgisidir. Orijinal üçlemenin hayranları büyük ölçüde bu durumdan memnun kaldılar. Gizli Dünya orijinal oyuncu kadrosu olmadan yeni bir uyarlamanın yapılmasına dair şüphelerini dile getirerek filmi sona erdirdi. Ancak DeBlois hâlâ yazar ve yönetmen olarak görevdehem orijinal izleyicileri hem de seriye yeni gelenleri tatmin edebilecek, mülke yeni bir bakış açısı getirmenin bir yolunu bulacağını umabiliriz.

Kaynak: Son Tarih

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow