Quantumania’nın MCU’yu Tamamen Açığa Çıkaracak Cameo’ları

Marvel.com aracılığıyla Bir parça hayran hizmeti varsa, Marvel Sinematik Evreni sürekli olarak iyi gidiyor, çizgi romanlardan hayranların en sevdiği karakterlerden kamera hücresi görünümlerini düşürmek. Bu durumuda Dr. Strange in the Multiverse of Madness veya Ebedilersırasıyla Reed Richards olarak John Krasinski’den veya Starfox olarak Harry Styles’tan bir görünüm, başka türlü cansız bir süper kahraman gezisinin ortasında […]

Quantumania’nın MCU’yu Tamamen Açığa Çıkaracak Cameo’ları

Marvel.com aracılığıyla

Bir parça hayran hizmeti varsa, Marvel Sinematik Evreni sürekli olarak iyi gidiyor, çizgi romanlardan hayranların en sevdiği karakterlerden kamera hücresi görünümlerini düşürmek. Bu durumuda Dr. Strange in the Multiverse of Madness veya Ebedilersırasıyla Reed Richards olarak John Krasinski’den veya Starfox olarak Harry Styles’tan bir görünüm, başka türlü cansız bir süper kahraman gezisinin ortasında hayranlar arasında olumlu bir vızıltı yarattı.

Benzer şekilde, kült favori Howard the Duck’tan bir kredi sonrası sahnede bir görünüm Galaksinin Koruyucuları film bittikten sonra etrafta kalmaya istekli sabırlı izleyiciyi ödüllendirirken, Samuel L. Jackson’ın Nick Fury olarak karakterin 2008 MCU çıkışında Yenilmezler için Demir Adam’ı işe alması için benzer bir sürpriz görünümü heyecan yarattı ve aynı zamanda MCU’nun başının döndüğünü fark etti. Kevin Feige’in serinin geleceği için büyük planları vardı.

Bütün bunlar söyleniyor, Marvel, yapımın Dördüncü Aşaması sırasında bir dizi hayal kırıklığı yaratan filmden sonra süper kahraman karışımlarının belirsiz bir Beşinci Aşamasına girerken, hayranların sorduğu sorulardan biri şu: Bir sonraki listede kim görünecek? Marvel filmlerinin sayısı ve bu, multi-milyar dolarlık franchise’ın çekildiği yön hakkında ne söyleyecek?

Ve böylece hayranlar bekliyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania sadece sonuç olarak değil Karınca adam üçleme değil, aynı zamanda MCU’nun Beşinci Aşama film listesinde Fatih Kang’ı kimin yeneceğine dair ipuçları sağlayacak kamera hücreleri için.

WeGotThisCovered, Marvel içerdekileri olmasa da, görmeyi çok iyi bekleyebileceğimiz oldukça iyi bir karakter listemiz var:

Dr. Susan “Sue” Storm Richards, diğer adıyla Görünmez Kadın

Marvel.com aracılığıyla

Krasinki’nin Sam Raimi’nin dizisindeki sürpriz görünümü ile Garip önemli miktarda olumlu vızıltı üreten devam filmi, Marvel’in Fantastik Dörtlü’nün diğer üyelerini birer birer alay ederek yararlanmak isteyeceği kesin. Ve görülemeyen bir karakterle Marvel, CGI ve ünlü oyunculara çok para kazandırabilir.

Hayalet Sürücü

Marvel.com aracılığıyla

Sony Pictures, çizgi roman film oyununun son stüdyosuydu, ancak çok çeşitli kalitede filmler çıkararak bunu telafi ettiler. Sırasında Örümcek Evrenine şimdiye kadar yapılmış en iyi çizgi roman filmlerinden biriydi ve Zehir inanılmaz derecede başarılıydı, diğer girişimlerinin çoğu da başarısız oldu. Bununla birlikte, MCU’nun kefareti için 2007’deki korkunç Marvel megabucks girişiminin yıldızı ve baş karakteri olan Nicolas Cage’den daha iyi bir aday yoktur. Hayalet Sürücü. Ve muhtemelen tüm Hollywood’da onu çalıştırmak için çizgi roman hayranı Cage’den daha çok çalışacak başka bir aktör yoktur.

Gümüş Sörfçü

Marvel.com aracılığıyla

2007’de stüdyo 20inci Century Fox, hak sorunları nedeniyle MCU’nun dışında tutulan ikonik bir Marvel karakterinin çıkışını da denetledi. Vuruşlarının devamı olarak Fantastik Dörtlünetice Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi iyi bir gişe dönüşü gördü, ancak tam bir MCU tarzı franchise’ın temel taşı olmaya yetmedi. Marvel bayrağı altında resmi olarak devam eden bir Deadpool filmi ve çok da geride olmayan bir X-Men filmi ile Gümüş Sörfçü’nün evrene getirilmesi an meselesi.

3 boyutlu adam

Marvel Çizgi Romanları aracılığıyla

Hal ve Chuck Chandler kardeşlerin birleşimi olan Chuck, Skrulls tarafından yakalandığında deneysel bir uçağa pilotluk yapıyordu. Kaçarken kaza yapan ve garip bir radyasyona maruz kalan Chuck, kendisini engelli kardeşinin gözlüğünün merceğinin içinde yaşarken buldu. Marvel Sinematik Evreni filmlerinde temsile öncelik vermeye devam ederken, Beşinci Aşamaya başlamak için ilk engelli karakterinden daha iyi bir yer olamaz.

büyük karanfil

Marvel Çizgi Romanları aracılığıyla

Dört kollu moda tasarımcısı, güçlerini suçla savaşmak için kullanmıyor, ancak kullananlar için kıyafet tasarlayarak kahramanca bir iş çıkarıyor ve şu soruyu yanıtlıyor: “Hulk, Bruce’dan dönüştüğünde dağılmayan pantolonları nasıl buluyor? Afiş?” Jumbo Karanfil hayranların gerçek bir favorisidir ve Marvel’ın Beşinci Aşamasında ortaya çıkan bir kilit taşı olacağı kesindir.

Teknory