Rad Power, RadRunner 3 Plus’ı ve tanıtım videosunu duyurdu

TL;DR Rad Power, RadRunner 3 Plus’ta yeni bir e-bisiklet çıkardı. Ayrıca takılabilir bileşenlere sahip yeni bir Rad Römork sistemini de piyasaya sürüyor. Römorkla birleştirilen yeni e-bisiklet sizi, bir arkadaşınızı, bir evcil hayvanı ve bazı yiyecekleri taşıyabilir. Daha önce e-bisikletlerin bir araba ikamesi olarak nasıl görülmesi gerektiği hakkında yazdık ve şimdi nihai araba değiştirme kiti olabilecek […]

Rad Power, RadRunner 3 Plus’ı ve tanıtım videosunu duyurdu

TL;DR

  • Rad Power, RadRunner 3 Plus’ta yeni bir e-bisiklet çıkardı.
  • Ayrıca takılabilir bileşenlere sahip yeni bir Rad Römork sistemini de piyasaya sürüyor.
  • Römorkla birleştirilen yeni e-bisiklet sizi, bir arkadaşınızı, bir evcil hayvanı ve bazı yiyecekleri taşıyabilir.

Daha önce e-bisikletlerin bir araba ikamesi olarak nasıl görülmesi gerektiği hakkında yazdık ve şimdi nihai araba değiştirme kiti olabilecek şeye sahibiz. Bugün Rad Power, kargo taşımacılığı için RadRunner 3 Plus ve Rad Trailer sistemini duyurdu.

RadRunner 3 Plus tamamen özelleştirilebilir bir e-bisiklettir. Arka rafı kargo sistemleriyle veya bir koltukla değiştirebilirsiniz, ikincisi yanınıza bir yolcu almanıza olanak tanır. Değerli eşyalarınızı güvende tutmak için sepetler, içecek tutucular ve yepyeni kilitlenebilir orta konsol dahil olmak üzere çok sayıda başka aksesuar da mevcuttur.

RadRunner 3 Plus İki Sürücü

Rad Power aynı zamanda marka için bir ilk olacak olan isteğe bağlı bir ikincil pil sistemi de geliştiriyor. Gelecekte, arka rafın altında ikinci bir pil olabilir ve menzilinizi kelimenin tam anlamıyla ikiye katlayabilirsiniz.

Ancak markanın en havalı yeni ürünü Rad Trailer. Bu evrensel treyler sistemi, yeni RadRunner 3 Plus da dahil olmak üzere hemen hemen tüm Rad Power bisikletlerinde çalışacak. Römorkun kendisi temel olarak basit taşıma ihtiyaçları için bir düz yataktır. Bu düz yatağa, Evcil Hayvan Yuvası (bu makalenin başındaki resimde gösterilmektedir) ve her türlü şeyi taşımak için Kargo Kutusu gibi başka aksesuarlar takabilirsiniz.

Yeni Rad Runner’ı bir sepetle satın alırsanız ve Rad Römork’u Evcil Hayvan Girişi ile birlikte takarsanız, sizi, bir arkadaşınızı, bir evcil hayvanı ve yiyeceklerinizi tek bir e-bisikletle kolayca taşıyabilirsiniz. Kimin arabaya ihtiyacı var?

bu RadRunner 3 Artı şimdi 2.499$ (CA $2.999 / 2.499€ / 2.199£) fiyatla satılıyor. Rad Fragmanı yalnızca ABD’de ön siparişe açık ve 299$’a satılacak, Pet Insert (yine ABD’ye özel) 229$’a mal olacak.

Rad Power, RadRunner 3 Plus’ı ve tanıtım videosunu duyurdu

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow