Razer, Street Fighter 6 İçin Tam Zamanında RGB Kitsune Arcade Denetleyicisini Ortaya Çıkardı

Razer, Kitsune’u tasarlamak için Capcom ile birlikte çalıştığını ve ayrıca çubuğun turnuva kriterlerini karşılamasını sağlamak için oyun topluluğundan üyeler aldığını söylüyor. Kitsune, özgün tasarımına rağmen, Capcom Pro Tour standartlarının bir parçası olan en son kardinal yönlü giriş kurallarına uygundur. Yani, Razer çubuğunu 2 Haziran’da çıkacak olan “Street Fighter 6” yarışmasına taşımayı planlıyorsanız, herhangi bir sorun […]

Razer, Street Fighter 6 İçin Tam Zamanında RGB Kitsune Arcade Denetleyicisini Ortaya Çıkardı

Razer, Kitsune’u tasarlamak için Capcom ile birlikte çalıştığını ve ayrıca çubuğun turnuva kriterlerini karşılamasını sağlamak için oyun topluluğundan üyeler aldığını söylüyor. Kitsune, özgün tasarımına rağmen, Capcom Pro Tour standartlarının bir parçası olan en son kardinal yönlü giriş kurallarına uygundur. Yani, Razer çubuğunu 2 Haziran’da çıkacak olan “Street Fighter 6” yarışmasına taşımayı planlıyorsanız, herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Şirket ayrıca, çubuğun resmi PlayStation lisanslama koşulları altında geliştirildiğini garanti eder, bu nedenle PlayStation 5 etkinlikleri için de korunursunuz. Razer, Kitsune’u kendi düşük profilli doğrusal optik anahtarlarıyla donattı. Mekanik bir klavyedeki normal bir anahtarla karşılaştırıldığında, düşük profilli bir anahtarın en büyük avantajı, bu dövüş oyunlarında kritik bir beceri olan daha hızlı yanıt süresine doğrudan aktarılan daha küçük bir çalıştırma derinliği sunmasıdır. Razer, Kitsune tarafından sunulan hız ve hassasiyetin geleneksel arcade çubuklarını çok geride bırakacağını söylüyor.

Ne yazık ki Razer, Kitsune’nin fiyatını veya somut bir piyasaya çıkış tarihini açıklamadı. Dövüş oyunları söz konusu olduğunda, Capcom’un “Street Fighter 6″sı bu hafta çıkıyor. NetherReal’in “Mortal Kombat 1″i 19 Eylül’de piyasaya sürülecek ve yeniden başlatılan bir hikaye ve yeni nesil grafikler vaat ediyor. Bandai Namco’nun “Tekken 8″inin ekli bir çıkış tarihi yok, ancak söylentilere göre yıl sonuna kadar gelecek.

Teknory