Reader’s Choice ödülümüz için şimdi oy verin!

Robert Triggs / Android Otoritesi Bunun sonucunda Android Yetkilisien iyi akıllı telefon olduğunu düşündüğümüz şeyi taçlandırmak için yıl sonunda genellikle iki rozet veririz: Editörün Seçimi, en iyi testçi ve editör ekibimiz tarafından seçilen ödül Android Yetkilisive Reader’s Choice — tamamen siz okuyucularımız tarafından seçilen bir cihaza verilen özel bir unvan! Bugün, 2022’nin en iyi akıllı […]

Reader’s Choice ödülümüz için şimdi oy verin!

Robert Triggs / Android Otoritesi

Bunun sonucunda Android Yetkilisien iyi akıllı telefon olduğunu düşündüğümüz şeyi taçlandırmak için yıl sonunda genellikle iki rozet veririz: Editörün Seçimi, en iyi testçi ve editör ekibimiz tarafından seçilen ödül Android Yetkilisive Reader’s Choice — tamamen siz okuyucularımız tarafından seçilen bir cihaza verilen özel bir unvan!

Bugün, 2022’nin en iyi akıllı telefonu için Reader’s Choice ödülü için halk oylaması resmen başlıyor. Bu yıl yarışan 32 telefon var. Samsung, Google, OnePlus, Xiaomi ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler üreticilerin başlıca sürümlerini dahil ettik. Ve evet, işleri adil tutmak için karışıma Apple’ı bile koyduk.

2022’nin en iyi akıllı telefonu için Okuyucuların Seçimi: Nasıl çalışıyor?

Bugünün açılış turunda, oylama 24 saat boyunca sadece burada, bu sayfada yapılıyor. Yarın (6 Aralık Salı), oyları sayacağız ve dördü hariç tüm telefonları eleyeceğiz. Bu yarı finali başlatır. Bu dört yarı finalist için oylama sitemizde olduğu kadar sitemizde de yapılacaktır. twitter ve Youtube sayfalar.

Çarşamba gününden itibaren son tura çıkacağız. Bu sadece iki telefon arasında bir seçim olacak. Bu telefonlar için oylama şu tarihte yapılacak: Android Yetkilisi ve bizim instagram ve Facebook hikayeler. Favorinizi seçmek için sadece 24 saatiniz olacak.

Perşembe günü tüm sayfalardaki oylama kapalı olduğundan, 2022’nin en iyi akıllı telefonu için Reader’s Choice kazananını Cuma günü açıklayacağız!

Oylama başlasın!

Hangi telefonun en iyisi olduğunu bize bildirmeye hazır mısınız? Seçimleriniz aşağıdadır. Bunu hatırla sadece bir oy kullanabilirsiniz ve bir kez verdiğiniz oyu geri alamazsınız. Bu yüzden akıllıca seçin!

2022’nin en iyi akıllı telefonu hangisiydi?

1647 oy


Reader’s Choice ödülümüz için şimdi oy verin!

Teknory