Red Bull Racing’in ilk e-scooter’ı bol miktarda F1 yarış soyağacı içeriyor

TL; DR Formula 1 takımı Red Bull Racing ilk scooter’ını duyurdu. RBS#01, karbon fiber kullanılarak tasarlanmıştır, 750 W motor içerir ve 37 mil menzile sahiptir. Fiyatlandırma 6.000 dolardan başlıyor. Formula 1’de yarışmakla yetinmeyen Red Bull Racing, yol tutuş ve performansa odaklanan kendi “safkan” e-scooter’ını duyurdu. RBS#01 olarak adlandırılan e-scooter, yapımında çok sayıda yarış teknolojisini kullanır. […]

Red Bull Racing’in ilk e-scooter’ı bol miktarda F1 yarış soyağacı içeriyor

TL; DR

  • Formula 1 takımı Red Bull Racing ilk scooter’ını duyurdu.
  • RBS#01, karbon fiber kullanılarak tasarlanmıştır, 750 W motor içerir ve 37 mil menzile sahiptir.
  • Fiyatlandırma 6.000 dolardan başlıyor.

Formula 1’de yarışmakla yetinmeyen Red Bull Racing, yol tutuş ve performansa odaklanan kendi “safkan” e-scooter’ını duyurdu.

RBS#01 olarak adlandırılan e-scooter, yapımında çok sayıda yarış teknolojisini kullanır. Birincisi, şasisinde bol miktarda karbon fiber bulacaksınız. Sağladığı güç için inanılmaz derecede hafif bir malzemedir. Red Bull ayrıca şehir sokaklarını ve özellikle virajlı kaldırımları daha iyi idare etmek için e-scooter’ı geniş çaplı tekerlekler ve yumuşak bileşik lastiklerle eşleştirdi. Aynı zamanda, büyük bir ayakta platform, acemilerin rahat bir duruş bulmasını daha güvenli hale getirir.

Ham özellikler açısından, e-scooter, 760Wh pilinden en yüksek 28mph hıza ve 37 mil menzile sahip 750W’lık bir motora sahiptir. RBS#01, bir performans arabasına çok benzer şekilde, bu hızda durmak için delinmiş fren rotorları içerir.

red bull yarış rbs 01 e scooter 1

Pek çok pratik düşünce de var. RBS#01, tüm kabloların kasanın kendisine entegre edildiği başparmakla çalıştırılan bir gaz kelebeğine sahiptir. Ayrıca canlı hız okumaları için bir LCD ve düşük ışıkta sürüş için bir LED far bulunmaktadır. IP65 su geçirmezlik derecesi sayesinde nemli havalarda da kullanım mümkündür.

Red Bull RBS#01 şunlardan biri olabilir: en iyi e-scooter sürmenin heyecanını sevenler için ama hiç de ucuz değil. Bir tane almak için 6.000 dolara ihtiyacınız olacak, ancak kendinizi almak için 600 dolar ödeyebilirsiniz. ön sipariş listesi. Sevkiyatlar 2023 yazında başlıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow