Reddit arama fonksiyonunda bazı büyük güncellemeler yaptı

Reddit, arama işlevinde bir dizi güncelleme başlattı. Uygulama, medya arama sekmesi, alt dizinler içindeki medya araması ve erişilebilirlik özelliklerini içeren en son eklemeleri ayrıntılı olarak açıkladı. bir blog yazısı Çarşamba günü. AYRICA BAKINIZ: John Oliver televizyona geri dönüyor ve John Oliver temalı Reddit protestolarına neşeyle yanıt veriyor Medya arama güncellemeleri esas olarak iki bölüme ayrılmıştır: […]

Reddit arama fonksiyonunda bazı büyük güncellemeler yaptı

Reddit, arama işlevinde bir dizi güncelleme başlattı.

Uygulama, medya arama sekmesi, alt dizinler içindeki medya araması ve erişilebilirlik özelliklerini içeren en son eklemeleri ayrıntılı olarak açıkladı. bir blog yazısı Çarşamba günü.

AYRICA BAKINIZ:

John Oliver televizyona geri dönüyor ve John Oliver temalı Reddit protestolarına neşeyle yanıt veriyor

Medya arama güncellemeleri esas olarak iki bölüme ayrılmıştır: iOS ve Android uygulamalarındaki arama sonuçları sayfasında, kullanıcıların medyaya tek bir yerden göz atmasına olanak tanıyan bir medya sekmesi (Google’ın görsel sonuçlarına benzer) ve alt dizinler içindeki bir medya arama işlevi kendileri.

Artık alt dizinlerde belirli medyaları arayabilirsiniz.
Kredi bilgileri: Reddit

Bu arada erişilebilirlik arama genelinde iyileştirildi. Arama sonuçları sayfası gönderileri ve yorumları artık ekran okuyucuyla uyumludur. Blog gönderisinde “Redditçilerin içeriği keşfetmesine ve harekete geçmesine yardımcı olmak için bu sayfalardaki tüm öğelere etiketler, roller/özellikler, değerler ve durumlar ekliyoruz” deniyor. “Bir reddit kullanıcısı ekran okuyucu kullanıyorsa, mevcut eylemleri ve bu sekmelerde döndürülen sonuçları duyabilir.”

Reddit ayrıca arama sonuçları sayfasının tasarımını basitleştirdiğini ve topluluk ve topluluk arama sonuçları için sekmeler eklediğini de belirtti.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Eski bir Reddit CEO’su kurak arazileri sağlam ormanlara dönüştürüyor. İşte bunu küresel olarak nasıl ölçeklendireceğiniz.


Aramadaki bu son değişiklik, Reddit’in son haftalarda yaptığı birkaç güncellemeden biri. Site yakın zamanda giriş yapmayan kullanıcılara yönelik deneyimini iyileştirdi ve ödül sisteminde Reddit kullanıcılarına gönderilerden gerçek para kazanma fırsatı verecek bir revizyonu duyurdu.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow