Reklamsız Twitch Turbo Abonelikleri Dünya Çapında Fiyat Artışları Alıyor

Sürükleyici, reklamsız bir izleme deneyimi sunmanın yanı sıra Twitch Turbo, bir dizi başka avantaj da sunar. Başlangıç ​​olarak, aboneler aynı zamanda içinde şimşek logosu bulunan bir pil simgesine benzeyen özel bir sohbet rozeti alırlar; bu, en sevdiğiniz Twitch içerik oluşturucularını desteklediğinizi gururla göstermenin bir yoludur. Benzer şekilde, tıpkı Twitch Prime kulübüne katıldıktan sonra özel ifadeler […]

Reklamsız Twitch Turbo Abonelikleri Dünya Çapında Fiyat Artışları Alıyor

Sürükleyici, reklamsız bir izleme deneyimi sunmanın yanı sıra Twitch Turbo, bir dizi başka avantaj da sunar. Başlangıç ​​olarak, aboneler aynı zamanda içinde şimşek logosu bulunan bir pil simgesine benzeyen özel bir sohbet rozeti alırlar; bu, en sevdiğiniz Twitch içerik oluşturucularını desteklediğinizi gururla göstermenin bir yoludur. Benzer şekilde, tıpkı Twitch Prime kulübüne katıldıktan sonra özel ifadeler aldığınız gibi, bir dizi özel ifadeyle de ödüllendirilirsiniz.

Twitch Turbo üyeleri ayrıca sohbet rengini değiştirme esnekliğine ve müşteri desteğine öncelikli erişime sahip olur. Turbo aboneliği olan bir yayıncıysanız önceki yayınlarınız 60 gün süreyle saklanır. Ödeme yapmayan bir Twitch kullanıcısı için, geçmiş akışlar yalnızca yedi gün boyunca kaydedilirken, Twitch’in Ortak programı üyeleri, yayınlarını 14 gün boyunca saklar. Özellikle, bir Twitch Turbo aboneliği satın alamaz veya hediye edemezsiniz; Yapabileceğiniz en iyi şey, Turbo satın alma işleminde kullanılabilecek bir Twitch hediye kartı satın almaktır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow