18 Dakikalık Rahatsız Edici Küçük Kabuslar 3 İşbirliğine Dayalı Oyuna Göz Atın

Little Nightmares III için yeni bir oynanış videosu, iki oyunculu ortak oynanışa uzun bir bakış sunuyor. Önceki oyunlarda olduğu gibi, bu üçüncü gezi de her açıdan karamsar ve rahatsız edici görünüyor. Bu alfa öncesi çekimde oynanabilir karakterler Low and Alone, çöl benzeri bir bölge olan Necropolis’i keşfederken, buradaki birçok engelin üstesinden gelmek için birlikte çalışırken […]

18 Dakikalık Rahatsız Edici Küçük Kabuslar 3 İşbirliğine Dayalı Oyuna Göz Atın

Little Nightmares III için yeni bir oynanış videosu, iki oyunculu ortak oynanışa uzun bir bakış sunuyor. Önceki oyunlarda olduğu gibi, bu üçüncü gezi de her açıdan karamsar ve rahatsız edici görünüyor.

Bu alfa öncesi çekimde oynanabilir karakterler Low and Alone, çöl benzeri bir bölge olan Necropolis’i keşfederken, buradaki birçok engelin üstesinden gelmek için birlikte çalışırken gösteriliyor. Örneğin, uçan böceklerin saldırısına uğradığında, biri yayla onları vururken, diğeri de İngiliz anahtarıyla düşen hedefleri parçalıyor. En azından bu dilimde çocukların en büyük tehdidi, “Canavar Bebek” olarak bilinen dev, öfkeli bir oyuncak bebek biçiminde geliyor. Son derece ürpertici ve aşağıda kendiniz görebilirsiniz.

Tarsier Studios tarafından geliştirilen ilk iki oyunun aksine Little Nightmares III, Until Dawn ve The Dark Pictures Anthology’nin yapımcıları Supermassive Games tarafından yapılıyor. Gelecek yıl PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Teknory