RelaxUltima Portatif Boyun Masaj Aleti: Rahatlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir cihazda 60 $ tasarruf edin

TL;DR: 23 Temmuz itibarıyla, RelaxUltima Taşınabilir Boyun Masaj Cihazını 99,99$ yerine yalnızca 39,99$’a satın alabilirsiniz — bu, sınırlı bir süre için %60 tasarruf sağlar. Boyun spazmları, sert omuzlar, inatçı baş ağrıları ve sırtınızda sürekli gerginlik mi yaşıyorsunuz? “Teknik boyun” denen şeye sahip olabilirsiniz. Kulağa komik gelse de, birçok kişinin uzun saatler boyunca bilgisayar ekranına bakması […]

RelaxUltima Portatif Boyun Masaj Aleti: Rahatlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir cihazda 60 $ tasarruf edin

TL;DR: 23 Temmuz itibarıyla, RelaxUltima Taşınabilir Boyun Masaj Cihazını 99,99$ yerine yalnızca 39,99$’a satın alabilirsiniz — bu, sınırlı bir süre için %60 tasarruf sağlar.


Boyun spazmları, sert omuzlar, inatçı baş ağrıları ve sırtınızda sürekli gerginlik mi yaşıyorsunuz? “Teknik boyun” denen şeye sahip olabilirsiniz. Kulağa komik gelse de, birçok kişinin uzun saatler boyunca bilgisayar ekranına bakması veya telefonlara bakması nedeniyle yaşadığı ciddi bir sorundur. Cihazlarımıza çok bağlı olduğumuz için hepimiz suçluyuz ve ne yazık ki ödenmesi gereken bedel, bir dizi başka semptomla birlikte kronik boyun ağrısı olabilir.

Teknik boynunuz olmasa bile, zaman zaman boyun ağrısı yaşamanız muhtemeldir. Anında bir rahatlama arıyorsanız, kendi kendinize masaj bir dakikalığına yardımcı olabilir, ancak daha tutarlı bir kas rahatlaması istiyorsanız, sizin için masaj yapması için RelaxUltima Portatif Boyun Masaj Aleti’ni takabilirsiniz ve sınırlı bir süre için, 60 $ indirimle satışa sunabilirsiniz.

Transkütanöz elektriksel sinir stimülasyonu (TENS) darbe teknolojisi ile donatılmış bu portatif elektronik boyun masajı, boyun ağrısını ve rahatsızlığını hafifletmeye yardımcı olmak için cilt yoluyla hafif elektrik darbeleri iletmek üzere tasarlanmıştır. Ağrının nedeni ister uzun çalışma saatleri, ister özellikle yorucu bir egzersiz seansı veya yanlış pozisyonda uyuma olsun, bu boyun masaj cihazını hareket halindeyken hızlı rahatlama ve rahatlama için her zaman, her yerde kullanabilirsiniz.

RelaxUltima, elektrik darbelerinin yanı sıra ek bir yatıştırıcı fayda için 107 dereceye kadar çıkabilen bir ısıtma işlevi de sunar. Üç masaj modu ve 15 yoğunluk seviyesi ile masajınızı daha da kişiselleştirebilir, kablosuz tasarımı sayesinde her yere yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca, tek bir şarjla bir aya kadar dayanmalıdır.

Boyun ağrısı vurduğunda, RelaxUltima’yı boynunuza takmanız yeterlidir. Rahatlama ve derin rahatlama için çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Normalde 99,99$’a satılan TENS Nabız Teknolojili RelaxUltima Portatif Boyun Masaj Cihazını 39,99$’a indirimli olarak alabilirsiniz — kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory