Apple sarı iPhone’un sizi kandırmasını istiyor… buna izin vermeyin

Millet, güzel, parlak sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’a aldırış etmeyin. Dikkat dağıtıyorlar – eğlenceli renklerle kaplı kötü anlaşmalar. Ve Apple bunu biliyor. Dört yıl boyunca sarı bir iPhone XR’nin gururlu sahibiydim ve o lanet cihazı çok sevdim. Renklere takıntılıyım – ruh halimi etkiliyor ve kişisel ifademin önemli bir parçası – bu yüzden sarı […]

Apple sarı iPhone’un sizi kandırmasını istiyor… buna izin vermeyin

Millet, güzel, parlak sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’a aldırış etmeyin. Dikkat dağıtıyorlar – eğlenceli renklerle kaplı kötü anlaşmalar. Ve Apple bunu biliyor.

Dört yıl boyunca sarı bir iPhone XR’nin gururlu sahibiydim ve o lanet cihazı çok sevdim. Renklere takıntılıyım – ruh halimi etkiliyor ve kişisel ifademin önemli bir parçası – bu yüzden sarı bir iPhone hayatıma çok şey kattı. Her gün bakmak beni mutlu etti, tarzımı yükseltti ve en dağınık spor çantasında bile bulunması kolaydı.

AYRICA BAKINIZ:

Tim Cook bu yıl maaşından büyük bir kesinti alabilir ama onun için fazla endişelenme

Bu yılın başlarında o telefonu değiştirmem gerektiğinde gerçekten üzülmüştüm. iPhone 14 ve 14 Plus’ın yumuşak mavi ve açık eflatun rengi beni cezbetmesine rağmen, iPhone 14 serisi için sarı bir seçenek mevcut değildi. iPhone 14 Pro ve 14 Max gümüş, altın, koyu mor ve uzay siyahı ile sınırlıydı — horlama! – ve daha pahalıydı.

Apple’dan pembe bir iPhone istediğime göre, parlak bir rengin cazibesine direnip düz eski altından bir iPhone 14 Pro satın almış olmam sizi şaşırtabilir. Apple duyurusunu yaptığında yeni sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus(Yeni bir sekmede açılır) Bu sabah bir hata yapıp yapmadığımı merak ettim.

Ama Pro’nun benim cüzdanım için doğru karar olduğunu ve sizin cüzdanınız için de doğru olabileceğini biliyorum.

Örneğin, 128 GB iPhone 14 ve 128 GB iPhone 14 Pro’yu karşılaştırın. İki telefon arasındaki temel farklar, renk seçenekleri, ekstra bir kamera merceği ve yaklaşık 200 ABD dolarıdır: 799 ABD doları değerindeki iPhone 14 iki mercek sunarken, 999 ABD doları tutarındaki iPhone 14 Pro üç mercek sunar.

Yıllar önce, her yeni iPhone sürümü, önceki yinelemenin çok üzerinde kamera teknolojisi sıçramaları ve sınırları ile geldi. Ancak ilerleme o zamandan bu yana yavaşladı ve yeni iPhone’lardaki kamera teknolojisindeki gelişmeler giderek arttı. Dolayısıyla, bir cihazda iki lens bulunurken diğerinde üç lens bulunduğunda, bu çok büyük bir değer farkıdır.

iPhone 14 Pro ve Max kısa vadede daha pahalı olabilir ama uzun vadede daha ucuz olacak. Üç lensli bir iPhone satın alarak, cihazınızın daha çabuk eskimesini önlemiş olursunuz.

Ama Apple bilir ki bazen bir renk sizi çağırır. Bu yüzden daha ucuz tekliflerini parlak, cesur ve benim gibi biri için neredeyse karşı konulamaz hale getiriyorlar. O telefon pembe değilse… o zaman, Apple, beni buna inandırabilirsin.

Teknory