En iyi renk sensörü fırsatı: Boya renklerini 60 $ karşılığında eşleştirin

TL;DR: 1 Ocak’a kadar Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünü yalnızca 59,97 $ (normal 99 $) karşılığında edinin; %39 tasarruf edeceksiniz. 2024 ciddi bir yeniden yapılanma yılı mı? Eğer geleceğiniz iç dekorasyon veya boyama ise, renklerinize aşina olmak isteyeceksiniz. Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünü indirimdeyken edinin. Nix Mini 2 ile her yerde yenileme projeleri […]

En iyi renk sensörü fırsatı: Boya renklerini 60 $ karşılığında eşleştirin

TL;DR: 1 Ocak’a kadar Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünü yalnızca 59,97 $ (normal 99 $) karşılığında edinin; %39 tasarruf edeceksiniz.


2024 ciddi bir yeniden yapılanma yılı mı? Eğer geleceğiniz iç dekorasyon veya boyama ise, renklerinize aşina olmak isteyeceksiniz. Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünü indirimdeyken edinin.

Nix Mini 2 ile her yerde yenileme projeleri için ilham bulabilirsiniz. Aynı tonu evinize getirmek için herhangi bir yüzeyi tarayın ve markanın boya renkleriyle eşleştirin. Ve şu anda bu yıl sonu indirimi sırasında, 1 Ocak’a kadar kupon kodu gerekmeden yalnızca 59,97 $ (normal 99 $) karşılığında mevcut – çevrimiçi olarak mevcut en iyi fiyat -.

Zeytin ağacınızdaki yeşilin muhteşem tonunu, markanızın boyasına tam olarak uyduğunu keşfettikten sonra yatak odanıza getirdiğinizi hayal edin. Nix Mini 2’nin getirebileceği şey budur; yüksek çözünürlüklü sensörüyle size vahşi doğada renk eşleştirmesi yapmanın ve markalı boya renklerini veya sRGB HEX, CMYK ve LAB renklerini bulmanın bir yolunu sunar. Bu küçük renk sihirbazı hafiftir, dolayısıyla her yere eşlik edebilir ve Bluetooth üzerinden çalışarak, satın alma işleminizle ömür boyu erişime sahip olacağınız eşlik eden uygulamasına eşleşmeler gönderir.

Onu yanınızda getirin ve her yerde ilham alın, ardından sevdiğiniz renk tonlarını ileride başvurmak üzere doğrudan uygulamada kaydedip düzenleyin. Bu kadar harika maçları nasıl sağlayabildiğini merak mı ediyorsunuz? Yüksek düzeyde kalibre edilmiş LED, Nix Mini 2’nin nerede olursanız olun doğru taramalar sağlamak için kendi ışık kaynağına sahip olduğu anlamına gelir; böylece aydınlatma veya konumdan bağımsız olarak hassas bir renk uyumu elde ettiğinizden emin olabilirsiniz.

1 Ocak saat 23:59’a (PT) kadar 59,97 $ (99 $) karşılığında indirime giren Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünün yardımıyla 2024’teki tüm yenilemelerin üstesinden gelin – kupona gerek yok.

Mashable Fırsatları

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow