Remedy, Control 2’de Güncelleme Sağlıyor, Max Payne Yeniden Yapımlarının ‘Üretime Hazırlık Aşamasında’ Olduğunu Söyledi

Remedy Entertainment, Alan Wake 2’yi geçen hafta yayınladı ve hem hayranlar hem de eleştirmenler, uzun zamandır beklenen devam filminden memnun görünüyor; okuyabilirsiniz oyun Bilgilendiricisi Alan Wake 2 incelemesi burada. Ve şimdi, yalnızca birkaç gün sonra stüdyo, Control 2 ve Max Payne 1 ve 2’nin yeniden yapımları da dahil olmak üzere geliştirme aşamasında olan bazı oyunlara […]

Remedy, Control 2’de Güncelleme Sağlıyor, Max Payne Yeniden Yapımlarının ‘Üretime Hazırlık Aşamasında’ Olduğunu Söyledi

Remedy Entertainment, Alan Wake 2’yi geçen hafta yayınladı ve hem hayranlar hem de eleştirmenler, uzun zamandır beklenen devam filminden memnun görünüyor; okuyabilirsiniz oyun Bilgilendiricisi Alan Wake 2 incelemesi burada. Ve şimdi, yalnızca birkaç gün sonra stüdyo, Control 2 ve Max Payne 1 ve 2’nin yeniden yapımları da dahil olmak üzere geliştirme aşamasında olan bazı oyunlara bazı güncellemeler sağladı.

En son haliyle kazanç raporu Remedy, 2023’ün üçüncü çeyreği için şunları söylüyor: “Alan Wake 2 büyük bir ilgiyle piyasaya sürüldü ve [the] “Gelecekte”, ancak oyun yeni çıkmış olmasına rağmen, oyunun mali performansı üzerinde hiçbir payı yok. Ancak stüdyo şunu söylüyor: “[We] Alan Wake 2’yi yeni güncellemelerle geliştirmeye ve oyun için duyurulan iki genişletmeyi geliştirmeye devam edin” ve şunu ekledi: “Alan Wake 2, yıllar içinde oluşturduğumuz çok projeli modelimizin mümkün kıldığı pek çok harika yeni oyun lansmanının ilkidir. ”

Diğer oyunlarla ilgili olarak Remedy, ortak çok oyunculu oyunu Condor’un konsept kanıtlama aşamasından üretime hazır olma aşamasına geçtiğini açıkladı ve “hizmet tabanlı oyunlar geliştirme konusunda değerli bilgiler elde ettiğini ve şu anda yeni bir aşamada olduklarını” belirtti. Oyuncuların yıllarca etkileşimde bulunabileceği bir oyun yaratmak için daha iyi bir konum.”

Remedy’nin Tencent ile ortaklaşa geliştirdiği çok oyunculu oyunu Codename Vanguard, yıl sonuna kadar “kavram kanıtlama” aşamasına geçecek.

Geçtiğimiz yılın nisan ayında stüdyo, serinin haklarını elinde bulunduran Rockstar Games ile bir anlaşma yaptıktan sonra Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne oyunlarını yeniden yapacağını açıklamıştı. Şimdi, bir buçuk yıl sonra Remedy, Max Payne 1 & 2’nin (tek oyun) yeniden yapımının “üretime hazırlık aşamasına geçtiğini” söylüyor.

Kazanç raporunda, “Oyunun tarzı ve kapsamı konusunda netlik kazandık ve bunun üzerinde çalışan son derece iyi organize olmuş bir ekibimiz var” diyor. “Bu başarılarla birlikte proje ve gelecekteki başarısı konusunda heyecan duyuyoruz.”

Ve son olarak Remedy’nin kazanç raporları, Control 2’nin konsept kanıtlama aşamasında olmaya devam ettiğini belirtiyor. “Bu devam oyunu için planlar iddialı ve hem tasarımlarda hem de oyun yapısında iyi ilerlemeler gördük” yazıyor. “Hizmet tabanlı oyunlar geliştirme konusunda değerli bilgiler edindik ve artık oyuncuların yıllarca etkileşimde bulunabileceği bir oyun yaratmak için daha iyi bir konumdayız.”

Remedy, Alan Wake 2’nin piyasaya sürülmesiyle gelecek oyunların dördünün de “Alan Wake 2’den aktarılan ek yeteneklerden yararlanacağını, çünkü bunun ekiplerin gelişimin sonraki aşamalarına doğru gerekli adımları atmasına olanak sağlayacağını” söylüyor.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Alan Wake 2 incelemesini ve ardından Control incelememizi okuyun.


Yaklaşan bu Remedy Entertainment oyunlarından hangisi sizi en çok heyecanlandırıyor? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory