Raydan Çıkan Bir Yaratık Özelliği, Akış İlk 10’a musallat oldu

Evrensel aracılığıyla Yüksek konseptli korku, türün kitlelere pazarlanması en kolay yan ürünlerinden biridir; öldürücü bir öncül ve standart mecazlar ve süslemelerdeki yepyeni dönüşlerin cazibesi, genellikle nihai ürünün doğrudan damarlara bağlandığını görmek için ezici bir talebe yol açar. her yerde gorehounds. Madalyonun diğer tarafında, düzenli olarak aşağıdaki gibi filmlerle karşılaşıyorsunuz: davetsiz misafirler. Eleştirmenlerden ve izleyicilerden yalnızca […]

Raydan Çıkan Bir Yaratık Özelliği, Akış İlk 10’a musallat oldu

Evrensel aracılığıyla

Yüksek konseptli korku, türün kitlelere pazarlanması en kolay yan ürünlerinden biridir; öldürücü bir öncül ve standart mecazlar ve süslemelerdeki yepyeni dönüşlerin cazibesi, genellikle nihai ürünün doğrudan damarlara bağlandığını görmek için ezici bir talebe yol açar. her yerde gorehounds. Madalyonun diğer tarafında, düzenli olarak aşağıdaki gibi filmlerle karşılaşıyorsunuz: davetsiz misafirler.

Eleştirmenlerden ve izleyicilerden yalnızca yüzde 31 ve yüzde 22’lik ilgili Rotten Tomatoes puanları, oybirliğiyle onaylanmaktan uzaktır, ancak doğaüstü kabus bir patlama ile başladıktan sonra tekrar eden fikir birliği, acı bir hayal kırıklığıydı. Yönetmen Juan Carlos Fresnadillo, bundan sonra olacaklar için gerçek anlamda sinir bozucu bir heyecan yaratan, ambar fırtınası yaratan bir ilk perde sunuyor. davetsiz misafirler hikaye uzadıkça raydan uçmak.

davetsiz misafirler-2011
Evrensel aracılığıyla

Clive Owen, Ella Purnell, Daniel Brühl ve Carice van Houten’in yanı sıra diğerleriyle övünen etkileyici bir topluluk, Hollow Face olarak bilinen kukuletalı hayaletin hikayesine yeteneklerini ödünç veriyor. Biri İngiltere’de, diğeri İspanya’da yaşayan iki çocuk, yazdıkları korku hikayelerinden çıkan hayalet tarafından travma geçirir.

Ilımlı eleştirel karşılamasıyla birlikte gitmek için, davetsiz misafirler 12 milyon dolarlık bütçesinin yarısından daha azını sinemalardan karşıladıktan sonra gişede de başarısız olacak ve korku tarihinde hızla unutulmuş bir dipnot haline gelecekti. Bu haftaya kadar, neyse, sonra FlixPatrol on yıllık dud’u Hulu’nun en çok izlenen 10 filminden biri olarak adlandırdı; bu, izleyicileri yalnızca açılış bölümünde olduğundan daha iyi olamayacağını anladıklarında yeniden hayal kırıklığına uğratacak bir öne dönüş.

Teknory