Evan Peters, ‘Tron 3’te Jared Leto ile Birlikte Oynayacak, Peter Sohn ‘Elemental’ın Arkasındaki Kişisel İlhamı Paylaşıyor

Pixar Animation Studio ile görüntü Selam Dostlar! Çarşamba gününüze hoş geldiniz disney dünyanın en mutlu yerinden tüm büyülü, heyecan verici ve vatansever haberlerin özeti. Fare Evi’nin hayranı olmak için güzel bir gün çünkü bu haberlerin çoğu, Disney’in film kataloğundan Disney Parks’ta 4 Temmuz’u kutlamaya kadar her şeye gelecek ve heyecan verici eklemelerden geliyor. Disney’de olacak […]

Evan Peters, ‘Tron 3’te Jared Leto ile Birlikte Oynayacak, Peter Sohn ‘Elemental’ın Arkasındaki Kişisel İlhamı Paylaşıyor

Pixar Animation Studio ile görüntü

Selam Dostlar! Çarşamba gününüze hoş geldiniz disney dünyanın en mutlu yerinden tüm büyülü, heyecan verici ve vatansever haberlerin özeti.

Fare Evi’nin hayranı olmak için güzel bir gün çünkü bu haberlerin çoğu, Disney’in film kataloğundan Disney Parks’ta 4 Temmuz’u kutlamaya kadar her şeye gelecek ve heyecan verici eklemelerden geliyor. Disney’de olacak kadar şanslıysanız, yeterince şanslısınız demektir!

Pixar hayranları, ufukta görünenlere ek olarak, Wade karakterine de bir önizleme aldı. elemental ve Peter Sohn’un bu hikayeyi hayata geçirme konusunda neden bu kadar tutkulu hissettiği hakkında daha fazlası. Buradan ne yapacağınızı biliyorsunuz; Seçtiğiniz Disney battaniyenizi ve en sevdiğiniz karakter terliklerinizi alın çünkü biz rahatlıyoruz ve size Disney haberlerinin en büyülü haberlerini getiriyoruz.

Evan Peters oyuncu kadrosuna katılıyor Tron: Ares

Evan Peters kadrosuna imza atan en son aktör Tron 3, Ares’i oynamaya hazırlanan Jared Leto ile birlikte. Peters’ın canlandıracağı karakterin adı ve açıklaması henüz duyurulmamış olsa da, onun oyuna dahil olacağı için çok heyecanlıyız ve onun unutulmaz bir rolü üstleneceğine dair bir hisimiz var.

Peters, yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Amerikan korku hikayesi franchise ve son olarak, Jeffrey Dahmer olarak tasviri Dahmer – Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi. Evans yıllarca zayıflatıcı karanlık ve ürkütücü karmaşık karakterler oynadı, bu yüzden karakterlerinin hangi katmanlarda olduğunu merak ediyoruz. Tron 3 sahip olacak; ne olursa olsun, harika olacaklarını biliyoruz.

için özet Tron: Ares henüz açıklanmadı, ancak birçok kişi bunun olayları takip edeceğine inanıyor Tron: MirasBu, Sam’in (Garret Hedlund) ENCOM’u devralacağı ve muhtemelen gerçeklik alemleri arasındaki boşlukları doldurma sürecinde olacağı anlamına gelir.

Gibi Tron: Ares ilerlerken, bundan sonra nelerin ortaya çıkacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Peter Sohn arkasındaki ilhamı paylaşıyor elemental‘ nin iç açıcı hikayesi

Pixar hayranları görmek için sinemalara akın ediyor elementalve film kesinlikle “en iyilerden” biri olarak çıkış yapmasa da, onu izlemeye gidenler iyi hissettiren, iyi yapılmış ve büyüleyici bir saat olduğunu söylüyor.

elemental En yüksek reytingli Disney/Pixar sürümü olmayabilir, ancak yürek var – ve büyük ölçüde, Wade sayesinde. Yönetmen Peter Sohn, karakterin arkasındaki ilhamın bir kısmını paylaşmak için Twitter’a gitti ve bu, kendi hikayesindeki kişisel bir bölüme tatlı bir selam.

Sohn, o çocukken babasının kendi dükkânına sahip olduğunu ve çocukluğuna dair birçok anının orada olduğunu söylüyor. Ailesi 1970’lerde ABD’ye geldi ve adlarında neredeyse hiçbir şey olmadan aileleri için “güzel bir hayat” kurdular.

Sohn’un öğleden sonralarının çoğu, her geçmişe, ırka ve yaşam tarzına sahip müşterileri gördüğü babasının dükkânında geçiyordu. Bir tür eritme potasıydı ve birçok farklı insanın bir araya geldiğini görme şekliydi.

Ayrıca periyodik tabloyu bir apartman kompleksi olarak düşündüğünü, her elementin bölgede kendine özgü bir alanı olduğunu söylüyor. Son olarak Sohn, Koreli olmayan eşiyle olan evliliğinin ve “bununla birlikte gelen tüm kültür çatışmalarının” bulmacanın bir başka kritik parçası olduğunu söylüyor.

Kendi hikayesinin bu parçalarını bir araya getirerek, elemental yaratıldı ve bu, onu görmek için sinemalara koşmak istemenize neden olmazsa, ne olacağından emin değiliz.

Disney, 4 Temmuz’u şık bir şekilde kutlamak için hazırlanıyor

4 Temmuz’u bir Disney Parks konumunda geçiriyorsanız, keyfini çıkarabileceğiniz bazı benzersiz yiyecek ve içecek seçenekleri olacak ve elbette bu tatlı ikramların çoğu yalnızca bir öğleden sonrayla sınırlı değil.

Hayranlar, şimdiden 4 Temmuz’a ve bazı durumlarda yaz sonuna kadar vatanseverlik ile ilgili her şeyi kutlamak için kırmızı, beyaz ve mavi elma şekerlerinin, pirinç krispy ikramlarının, milkshake’lerin ve kurabiye seçeneklerinin tadını çıkarabilirler.

Walt Disney World’de bir tesiste kalıyorsanız ve canınız tatlı bir şey çekiyorsa, şanslısınız! Disney’s Boardwalk’tan Freedom Cheesecake veya Bağımsızlık Günü Cupcake’i veya Disney’s Hollywood Studios’tan Mickey Apple Pie Cupcake alabilirsiniz. Tabii bunlar, bu yaz hem gözlerinize hem de midelerinize bayram ettireceğiniz keyifli, güzel ve Amerika temalı ikram seçeneklerinden sadece birkaçı.

adresinden daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Disney Parkları blog ve şunu sormamız gerekiyor: Bu 4 Temmuz’da parklarda olacaksanız, bizim için de bir ziyafetin tadını çıkardığınızdan emin olun!

Yazar hakkında

avatarı

Ashley Marie

Ashley Marie bir kadrolu yazar, beat lideri, Disney fanatiği ve Yellowstone uzmanıdır. Arkadaşlarını baş edebilecekleri tüm eğlence haberleriyle doldurmadığında, Starbucks’a gittiği siparişini – karamelli bir macchiato, teşekkürler – içiyor ve Disney World’de olmayı ya da Yellowstone Dutton Çiftliği’nde vakit geçirmeyi diliyor. Gazetecilikte pozitifliğe ve nezakete odaklanan Ashley, on yıldır yazıyor ve on yıllar boyunca size makaleler sunmaya devam etmeyi umuyor.

Teknory