Ryan Reynolds’un Vücudunun ‘Parçalandığını’ Gören Mülayim Bir Casus Gerilim Alexa’yı Kırdı Sonraki

Universal Pictures aracılığıyla görüntü Birçok Ryan Reynolds hayranları, kariyeri eskisi gibi özetlendi Deadpool ve sonra Deadpool. Oyuncu, Merc with a Mouth’u oynamadan önce unutulmaz filmlerde rol almış olsa da, özgeçmişinin ilk yarısı birçok hayal kırıklığıyla doludur. Ancak dokunduğu her şey anında heyecan verici bir başarı potansiyeli kazandığına göre, geçmişteki kritik ve/veya ticari başarısızlıkları bile dikkatleri […]

Ryan Reynolds’un Vücudunun ‘Parçalandığını’ Gören Mülayim Bir Casus Gerilim Alexa’yı Kırdı Sonraki

Universal Pictures aracılığıyla görüntü

Birçok Ryan Reynolds hayranları, kariyeri eskisi gibi özetlendi Deadpool ve sonra Deadpool. Oyuncu, Merc with a Mouth’u oynamadan önce unutulmaz filmlerde rol almış olsa da, özgeçmişinin ilk yarısı birçok hayal kırıklığıyla doludur. Ancak dokunduğu her şey anında heyecan verici bir başarı potansiyeli kazandığına göre, geçmişteki kritik ve/veya ticari başarısızlıkları bile dikkatleri üzerine çekiyor. Örneğin, donuk ve genellikle anlamsız senaryosu nedeniyle eleştirilen aktörün oynadığı on yıllık bir aksiyon filmi, Alexa’nın varlığını yeniden düşünmesini sağlamayı başardı.

Söz konusu film 2012 yapımıdır. Güvenli ev Reynolds, Denzel Washington’ın usta casusu Tobin Frost’u koruma görevi verilen çaylak CIA ajanı Matt Weston’ı canlandırıyor. İkili kısa süre sonra şehrin yarısını yıkmakla ve gereksiz ve anlamsız aksiyon sahnelerini birbiri ardına bırakarak şüphelenmeyen yayaları meşgul etmekle meşgul. Ancak eksikliklerine ve tüm eleştirmenleri etkilemeyi başaramamasına rağmen, gişe hasılatı açısından iyi iş çıkardı. Bir devam filminden söz ediliyordu ama neyse ki bu planlar hiçbir zaman kesinleşmedi.

Ama neden bu film on yıldan fazla bir süre sonra sohbete giriyor? Ve Alexa’ya nasıl bağlanır? Bir nefes alın, oraya geliyoruz.

Reynolds’un ortak sahibi olduğu kulüp Wrexham AFC’nin bir hayran kulübü sayfası, geçtiğimiz günlerde nasıl oturup izlediklerini paylaştı. Güvenli ev ses açıkken Alexa Echo Dot hoparlörlerini ciddi şekilde kandırdı.

Reynolds, komik bir durumu daha da komik hale getirmeden hiçbir zaman geçip gitmesine izin vermeyen biri. cevap verdi tweet’e, Alexa’nın tespit ettiği şeyin muhtemelen “vücudumun o son dövüş sekansından parçalanan sesleri” olduğunu söyleyerek Güvenli ev.

Şey, ben hala yeniden yaşamaya hazır değilken Güvenli ev akıl sağlığıma meydan okuyarak, bunu test etmeyi ve gelecekteki AI ayaklanmasının, bizim topal filmlerimizin bile oynayabileceği akıl oyunları korkusuyla sinmesine izin vermeyi çok isterim.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory