6 Batman ve Catwoman oyuncu eşleşmesinin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Amerikalı aktörler Michelle Pfeiffer ve Michael Keaton, Tim Bruton’un yönettiği Batman Geri Dönüyor filminin setinde. (Fotoğraf: Warner Bros. Pictures/Sunset Boulevard/Corbis, Getty Images aracılığıyla) Batman ve Kedi Kadın çizgi roman tarihinin en efsanevi aşklarından birine sahip ama bunu beyazperdede en iyi hangi aktörler canlandırdı? Batman’in tüm kötü şöhretli kötü adamlarıyla zengin bir geçmişi var ama en […]

6 Batman ve Catwoman oyuncu eşleşmesinin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Amerikalı aktörler Michelle Pfeiffer ve Michael Keaton, Tim Bruton’un yönettiği Batman Geri Dönüyor filminin setinde. (Fotoğraf: Warner Bros. Pictures/Sunset Boulevard/Corbis, Getty Images aracılığıyla)

Batman ve Kedi Kadın çizgi roman tarihinin en efsanevi aşklarından birine sahip ama bunu beyazperdede en iyi hangi aktörler canlandırdı?

Batman’in tüm kötü şöhretli kötü adamlarıyla zengin bir geçmişi var ama en karmaşık olanı Kedi Kadın’la olan ilişkisi. Bu ikilinin kaderinde her zaman birbirlerine karşı ve yan yana mücadele etmek ve bunu yaparken de birbirlerine olan hisleriyle mücadele etmek var.

Bunlar aynı madalyonun iki yüzüdür ve bu da onların tekrar eden aşklarını okunması en ilgi çekici olanlardan biri haline getirir. Çizgi roman ilişkileri söz konusu olduğunda Batman ve Catwoman, Superman ve Lois Lane, The Flash ve Iris West, Green Arrow ve Black Canary ile birlikte zirvede yer alıyor. Muhtemelen bu türün şimdiye kadarki en ikonik ilişkisidirler, bu yüzden beyaz perdeye de birçok kez uyarlandıklarını öğrenmek sürpriz olmamalıdır.

Peki bu canlı aksiyon yorumlarından hangisi en iyi kimyaya sahipti? Hangileri hafızalarımızda en iyi olarak yer alıyor? Yarasa ve Kedi’nin ekrandaki tüm eşleşmelerine bir göz atalım ve bu sırada onları sıralayalım.

Teknory