Sadece 140$’lık bu dron paketiyle kuşbakışı görünümün keyfini çıkarın

TL;DR: 31 Mayıs’a kadar Alpha Z Pro 4K ve Flying Fox 4K Geniş Açılı Çift Kameralı Drone Paketini kazanabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 398 $ yerine yalnızca 139,97 $ karşılığında. Bu, bir drone’un normal maliyetinden daha ucuza iki drone demek. Havalar ısınıyor, bu da harika dış mekanlara yönelme zamanının geldiği anlamına geliyor. Ve bu yaz tabiat […]

Sadece 140$’lık bu dron paketiyle kuşbakışı görünümün keyfini çıkarın

TL;DR: 31 Mayıs’a kadar Alpha Z Pro 4K ve Flying Fox 4K Geniş Açılı Çift Kameralı Drone Paketini kazanabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 398 $ yerine yalnızca 139,97 $ karşılığında. Bu, bir drone’un normal maliyetinden daha ucuza iki drone demek.


Havalar ısınıyor, bu da harika dış mekanlara yönelme zamanının geldiği anlamına geliyor. Ve bu yaz tabiat ana hakkında yeni bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız, yanınıza bir insansız hava aracı getirmek, dünyayı yepyeni bir açıdan görmenin harika bir yoludur.

İster deneyimli bir drone pilotu olun, ister daha önce hiç oynamamış olun, Alpha Z PRO 4K ve Flying Fox 4K Çift Kameralı Drone Paketi, iki yüksek teknolojili model sunar. Ve yazın resmi olmayan başlangıcı için tam zamanında, bu paket büyük bir fiyat düşüşüyle ​​sunuluyor(yeni bir sekmede açılır) — 31 Mayıs’a kadar Anma Günü İndirimi sırasında yalnızca 139,97 ABD doları.

Bu iki HD kalitesinde drone ile kuş bakışı görün(yeni bir sekmede açılır). Kullanımı kolay özellikleri öne çıkarıyorlar – uçuş bittiğinde cihazın size geri uçmasına izin vermesi gereken tek tuşla otomatik dönüş gibi. Ayrıca bir Başsız Modu vardır, bu nedenle onu gökyüzüne göndermeden önce tam olarak nasıl konumlandıracağınızı bilmeniz gerekmez ve isabetli ve dengeli bir havada süzülme uçuşu elde etmenize yardımcı olacak bir Yükseklik Tutma Modu vardır.

Bu modellerin her ikisi de — Alpha Z PRO ve Flying Fox — 4K geniş açılı ön kamera sunar. Ayrıca her ikisinde de 720p alt kamera bulunur. Ayrıca, cihazınızda fotoğraf ve video çekmenize ya da sadece gerçek zamanlı olarak neler olup bittiğini izlemenize olanak tanıyan eşlik eden uygulama sayesinde her ikisinden de görünümü kontrol edebilirsiniz. Eski model, tek bir şarjla yedi ila dokuz dakika uçar ve biraz daha uzun yayın süresine ihtiyacınız varsa, ikincisi tek bir şarjla dokuz ila on iki dakika arasında uçar.

Alpha Z PRO 4K ve Flying Fox 4K Geniş Açı Çift Kamera Drone Paketi ile yeni zirvelere uçun(yeni bir sekmede açılır)Anma Günü satışı sırasında 31 Mayıs 23:59 PT’ye kadar indirimli bir fiyata – 139,97 $ (kayıtlı olarak 398 $) – iki drone sağlıyor.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory