Sadece 253 dolara sıfıra yakın bir iPhone XR alın

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla Yenilenmiş Apple iPhone XR’ye sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 799,99 $ yerine sadece 252,99 $’a — bu %68 indirim demektir. Umutsuzca bir telefon güncellemesine ihtiyaç duyan birini tanıyın(yeni bir sekmede açılır)? Bankayı bozmadan tatil için onlara yardım edebilirsiniz. Bu yenilenmiş iPhone XR, sıfıra yakın durumda ve sınırlı bir süre için %68 […]

Sadece 253 dolara sıfıra yakın bir iPhone XR alın

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla Yenilenmiş Apple iPhone XR’ye sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 799,99 $ yerine sadece 252,99 $’a — bu %68 indirim demektir.


Umutsuzca bir telefon güncellemesine ihtiyaç duyan birini tanıyın(yeni bir sekmede açılır)? Bankayı bozmadan tatil için onlara yardım edebilirsiniz. Bu yenilenmiş iPhone XR, sıfıra yakın durumda ve sınırlı bir süre için %68 düştü. Sadece 252,99$’a alın (kayıtlı 799$).

Yenilenmiş, daha azıyla yetinmek anlamına gelmez

En yeni cihazlardan bazılarını ödemeden kullanmak istiyorsanız şişirilmiş teknoloji fiyatları, yenilenmiş gitmek yoludur. Bu cihazların daha önce bir evi olabilir, ancak bu, onun bariz olduğu anlamına gelmez. Bu iPhone XR’nin yepyeni olmadığını bile söyleyemeyebilirsiniz.

6,1 inçlik sıvı Retina LCD’de yayın yapın, göz atın ve oyun oynayın(yeni bir sekmede açılır) kavisli köşelere sahip ekran. Taşıyıcı ararken çöp seçiminizi yapın. Bu engellenmemiş iPhone, GSM operatörleriyle uyumludur. Tek bir şarjla 15 saate kadar arama yapın, kısa mesaj gönderin ve göz atın. 12 MP arka kamerayla veya 7 MP ön kamerayı kullanarak ailenizle çevrimiçi FaceTime ile birkaç fotoğraf çekin.

Apple’ın A12 Bionic işlemcisinin çoklu görev özelliklerini, çalıştığı kadar iyi görünen bir telefon için siyah renkli klasik iPhone tasarımının zarif ve stil sahibi görünümüyle bir araya getirin.

128 GB SSD, fotoğrafları, videoları ve pek çok uygulamayı depolamak için harikadır. Gelişmiş gizlilik sensörleri ve Face ID ile tüm bunları güvende tutun. Üreticiler, XR’nin 30 dakikaya kadar hayatta kalabileceğini bile iddia ediyor bir metre suya batırılmışve hatta bazı kullanıcılar sınırlarını daha da test etti.

Sıfıra yakın durumdaki bir iPhone XR’ye yükseltin

İşte telefonunuzu yükseltme veya sevdiğiniz biri için puan kazanma şansınız. Yenilenmiş bir iPhone XR edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 252,99 $ (kayıtlı 799 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory