En iyi eSIM anlaşmasıyla dolaşım ücretlerinden kaçının

TL;DR: aloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSim Kredisi ile 20 £ ödeyin ve 40 £ kredi kazanın(Yeni bir sekmede açılır). Uluslararası seyahat için bütçe oluştururken, uçak bileti ve konaklama gibi büyük şeyler ana harcamalar olarak göze çarpabilir, ancak küçük şeyler de eklenebilir. Seyahat ederken paradan tasarruf etmek istiyorsanız, telefonunuzu her kullandığınızda ekstra veri ücreti […]

En iyi eSIM anlaşmasıyla dolaşım ücretlerinden kaçının

TL;DR: aloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSim Kredisi ile 20 £ ödeyin ve 40 £ kredi kazanın(Yeni bir sekmede açılır).


Uluslararası seyahat için bütçe oluştururken, uçak bileti ve konaklama gibi büyük şeyler ana harcamalar olarak göze çarpabilir, ancak küçük şeyler de eklenebilir. Seyahat ederken paradan tasarruf etmek istiyorsanız, telefonunuzu her kullandığınızda ekstra veri ücreti ödemediğinizden emin olun. Bunun yerine, aloSIM’i deneyin ve telefonunuzu tüm dolaşım ücretleri olmadan 120’den fazla ülkede kullanın. Sınırlı bir süre için £20 ödeyip £40 eSIM kredisi alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) aloSIM ile.

Telefonunuzu yurt dışında kullanabildiğinizden emin olun. Uçaktan indikten sonra, aloSIM’in veri paketlerinden birini seçin ve 40 £ seyahat verisi almak için planınızı etkinleştirin. aloSIM, bir veri paketinin bazı kullanıcılar için 30 güne kadar sürebileceğini iddia ediyor. Seyahat verileri kredinizin süresi asla dolmaz, bu nedenle bir sonraki seyahatiniz için bir miktar arta kalan olabilir. Eğer biterse, istediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. eSIM’inizi aynı anda yalnızca bir cihazda kullanabilirsiniz, ancak masaüstü veya mobil cihazlarda çalışır. Cihazınızın eSIM uyumlu olduğundan emin olun.

Ağ başına dolaşım maliyetlerinin SMS başına 0,50 Sterlin ve MB veri başına 8 Sterlin kadar yüksek olabileceğini düşünürsek, bu, kaçınmak isteyebileceğiniz kümülatif bir maliyettir. Eve seyahat fotoğrafları göndererek bütçenizi şişirmek için ucuz bir uçuş bulmak için tüm bu işi yapmanıza gerek yok. Bir eSIM, bütçenizi aşmadan seyahat etmenize yardımcı olabilir ve tamamen dijitaldir. Yanınıza hafif bir şeyler alın ve eğlenceli, uygun fiyatlı bir macera yaşayın.

Bu kolay uluslararası seyahat tüyosuyla akıllıca seyahat edin ve bütçenizi daha da genişletin. £40 aloSIM Mobil Veri Gezgini eSIM Kredisi kazanın(Yeni bir sekmede açılır) sadece 20 £ için.

Teknory