Samsung Galaxy A35’in görselleri internete sızdırıldı

TL;DR Samsung Galaxy A35’in görselleri sızdırıldı ve bu da bize yaklaşmakta olan telefona dair iyi bir fikir verdi. Galaxy A35 kutu gibi görünse de yumuşak kenarları ve düğmelerin yanında dikkat çekici kavisli bir çıkıntısı var. Bu, telefona farklı bir özellik kazandırır. ABD’deyseniz ve bütçeye uygun veya orta sınıf bir telefon satın almak istiyorsanız, Samsung Galaxy […]

Samsung Galaxy A35’in görselleri internete sızdırıldı

TL;DR

  • Samsung Galaxy A35’in görselleri sızdırıldı ve bu da bize yaklaşmakta olan telefona dair iyi bir fikir verdi.
  • Galaxy A35 kutu gibi görünse de yumuşak kenarları ve düğmelerin yanında dikkat çekici kavisli bir çıkıntısı var. Bu, telefona farklı bir özellik kazandırır.

ABD’deyseniz ve bütçeye uygun veya orta sınıf bir telefon satın almak istiyorsanız, Samsung Galaxy A serisi telefonun en iyi seçeneklerden biri olma ihtimali yüksektir. Güvenilirdirler, kullanacağınız pratik özelliklerle birlikte gelirler ve bir amiral gemisi kadar maliyetli değildirler. Samsung, 2024 serisini yenileme yolunda ilerliyor ve önümüzdeki yılın yinelenen teması, iPhone 14 serisini anımsatan keskin kenarlı, köşeli ve kutulu bir tasarım olacak. Yaklaşan Galaxy A35’in görselleri sızdırıldı ve bu da Samsung’un parlak kenarlarla sessizleştirilmiş olsa da kutulu tasarımla ilerleyeceğine işaret ediyor.

Tanınmış sızıntı kaynağı OnLeaks, Galaxy A35’in görsellerini ve boyutlarını paylaştı. MySmartPrice.

Samsung Galaxy A35 Sızdırılan Render 1

Galaxy A35, önden ve arkadan bakıldığında normalde bir Samsung Galaxy telefonuna benziyor. Bireysel kamera lensi kurulumu rakipsiz bir şekilde Samsung’dur. Galaxy A35, fark edilir derecede kalın çerçevelere sahip düz bir ekrana sahip gibi görünüyor. Çerçeveler genellikle kendi başına bir sorun olmasa da, bazı titiz kullanıcılar eşit olmayan çeneyi itici buluyor.

Samsung Galaxy A35 Sızdırılan Render 4

En dikkat çekici değişiklikler yanlarda görünüyor. Yan çerçevenin çoğu kenarı düzdür ancak sağ taraftaki düğmeler için belirgin şekilde kavisli bir çıkıntıya sahiptir. Yan kenarlar iPhone 14 serisi kadar keskin görünmüyor; bunun yerine iPhone 15 serisine çok benzeyen daha yumuşak bir kenar gibi görünüyor.

Samsung Galaxy A35 Sızdırılan Render 3

3,5 mm’lik bir kulaklık girişi umuyorsanız Galaxy A35’te bu jak bulunmayacak gibi görünüyor, bu yüzden nefesinizi tutmayın.

Galaxy A35’in 161,6 x 77,9 (78,5 mm, çerçeve tümseği dahil) x 8,2 mm boyutlarına sahip olması bekleniyor. Ekranın 6,6 inçlik bir panel olduğu söyleniyor.

Önceki model Galaxy A34, Mart 2023’te piyasaya sürüldü. Yani halefi Galaxy A35’in 2024’te bu aya yakın bir tarihte piyasaya sürülmesi ihtimali var. Samsung’un bu bütçeye uygun cihazı nasıl donatacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

Samsung Galaxy A35’in görselleri internete sızdırıldı

Teknory