Samsung Galaxy Kullanıcılarının Bilmesi Gereken En Yararlı 5 Bixby Püf Noktası

Bixby Vision, görme bozukluğu olanlar için temel bir özelliktir (aracılığıyla SAMSUNG). Yapay zeka ve telefonun dahili kamera aparatı yardımıyla yerlerin, ürünlerin ve daha fazlasının tanımlanmasına yardımcı olur. Bixby Vision, görme sorunları olanlar için önemli bir özelliktir, ancak aynı zamanda, telefonlarının sağlayabileceği her türden yararlı özelliği arayan kişiler için bir işlevsellik geliştiricidir. Örneğin Bixby Vision, bir […]

Samsung Galaxy Kullanıcılarının Bilmesi Gereken En Yararlı 5 Bixby Püf Noktası

Bixby Vision, görme bozukluğu olanlar için temel bir özelliktir (aracılığıyla SAMSUNG). Yapay zeka ve telefonun dahili kamera aparatı yardımıyla yerlerin, ürünlerin ve daha fazlasının tanımlanmasına yardımcı olur. Bixby Vision, görme sorunları olanlar için önemli bir özelliktir, ancak aynı zamanda, telefonlarının sağlayabileceği her türden yararlı özelliği arayan kişiler için bir işlevsellik geliştiricidir.

Örneğin Bixby Vision, bir fotoğraftan markaları veya ürünleri tanımlamak için kullanılabilir. Bu, sevdikleriniz için alışverişi çok daha kolay bir iş haline getirir. Noel hediyeleri veya doğum günü hediyeleri, bir kişinin neleri sevdiğini veya ne tür kıyafetler giydiğini anlamak için arkadaşlar veya aile üyeleri ile aynı şeyleri gerektirmez. Bunun yerine, ilgili öğelerin birkaç fotoğrafı size o özel kişi için mükemmel hediyenin net bir resmini verebilir.

Bixby Vision’ın işlevselliğine eklediği bir diğer önemli ekleme ise çeviri hizmetidir (üzerinden cankurtaran teli). Bir menünün, işaretin veya başka bir dildeki herhangi bir metnin fotoğrafını çekmek, gelişmiş konuşma, anlayış ve hatta güvenlik için hızlı çeviriler elde etmek için yeterlidir. Bu, Samsung kullanıcılarının yurtdışında tatildeyken yararlanabilecekleri harika bir özelliktir. Herhangi bir somut sonuç vermeyebilecek bir dil öğrenme uygulamasına bir konuşma kılavuzu getirmek veya saatlerce boş zamanınızı boşa harcamak yerine, Bixby Vision’ın kullanılması yabancı bir yerin sokaklarında, pazarlarında ve restoranlarında çok az çabayla gezinmenize yardımcı olabilir. .

Teknory