Samsung, Galaxy S21 FE’yi yeniden piyasaya sürebilir

Eric Zeman / Android Otoritesi TL;DR Bir sızıntı, Galaxy S21 FE 5G’nin 2023’te yeniden piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Telefon ilk olarak Ocak 2022’de piyasaya sürüldü. Telefonun 10 gün içinde Hindistan’da piyasaya sürüleceği söyleniyor. Hala Samsung’un Galaxy S23’ün hayran sürümünün varlığını doğrulamasını bekliyoruz. Sızıntılar, bu yılın sonlarında geleceğini öne sürdü. Ancak bu haberlerin düşmesini beklerken, başka bir […]

Samsung, Galaxy S21 FE’yi yeniden piyasaya sürebilir

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sızıntı, Galaxy S21 FE 5G’nin 2023’te yeniden piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.
  • Telefon ilk olarak Ocak 2022’de piyasaya sürüldü.
  • Telefonun 10 gün içinde Hindistan’da piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Hala Samsung’un Galaxy S23’ün hayran sürümünün varlığını doğrulamasını bekliyoruz. Sızıntılar, bu yılın sonlarında geleceğini öne sürdü. Ancak bu haberlerin düşmesini beklerken, başka bir sızıntı daha eski bir Galaxy FE telefonun piyasaya yeniden girebileceğini gösteriyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Samsung Galaxy S21 FE 5G’nin yeniden piyasaya sürülebileceği görülüyor. Sızdıran Abhishek Yadav, S21 FE 5G’nin 256 GB depolama varyantı olan Snapdragon 888 için sızan promosyon malzemesini ele geçirmeyi başardı. Yadav’a göre, bu telefonun önümüzdeki 10 gün içinde Hindistan’da piyasaya sürülmesi planlanıyor; ne kadara satılacağı hakkında bir bilgi yok.

özel ????
Samsung Galaxy S21 FE 5G Snapdragon 888 varyantı promosyon malzemesi.

S21 FE snapdragon 888 varyantı, önümüzdeki 10 gün içinde Hindistan’da piyasaya sürülecek.

Teknik özellikler açısından telefon, Ocak 2022’de piyasaya sürülen modelle aynı olacak gibi görünüyor. Ancak sızıntı, Lacivert renkte geleceğini iddia ediyor ve bu da onu seri için yeni bir renk yapıyor. Cihaz ilk piyasaya sürüldüğünde yalnızca Grafit, Zeytin, Lavanta ve Beyaz renklerde mevcuttu.

S21 FE incelememizde telefona 5 üzerinden 3,5 yıldız verdik. İncelemecimiz, telefonun yeterli bir ekrana, pil ömrüne, işlemciye ve kameralara sahip olduğunu düşündü. Ancak, daha iyi özelliklere ve daha çekici bir tasarıma sahip olan Galaxy S22’den yalnızca 100 $ daha ucuzdu.

Samsung, Galaxy S21 FE’yi yeniden piyasaya sürebilir

Teknory