Samsung Galaxy S22+ telefon indirimde: 150$ tasarruf edin

%15 TASARRUF EDİN: 9 Ocak itibarıyla Samsung Galaxy S22+(yeni bir sekmede açılır) 999,99 $ orijinal fiyatından% 15 indirimle satışta. Şimdi 849,99 $’a yakalayın – 150 $ tasarruf edin. Yeni bir yıl, bu yüzden muhtemelen eski telefonunuzu yükseltmenin zamanı geldi. Güçlü bir iPhone tutkunu olsanız bile, Amazon’un son teklifi fikrinizi değiştirecek şey olabilir: Samsung Galaxy S22+(yeni […]

Samsung Galaxy S22+ telefon indirimde: 150$ tasarruf edin

%15 TASARRUF EDİN: 9 Ocak itibarıyla Samsung Galaxy S22+(yeni bir sekmede açılır) 999,99 $ orijinal fiyatından% 15 indirimle satışta. Şimdi 849,99 $’a yakalayın – 150 $ tasarruf edin.


Yeni bir yıl, bu yüzden muhtemelen eski telefonunuzu yükseltmenin zamanı geldi. Güçlü bir iPhone tutkunu olsanız bile, Amazon’un son teklifi fikrinizi değiştirecek şey olabilir: Samsung Galaxy S22+(yeni bir sekmede açılır) 999,99 $’lık perakende fiyatından %15 indirimle satılıyor ve size harika bir 150 $ kazandırıyor.

Bu telefon gerçekten başka bir şey ve incelememiz tüm harika özelliklerini gözden geçiriyor. Eski Mashable yazarı Jennimai Nguyen, telefondaki “ekran içi parmak izi sensörünün kolaylığına” ve çok etkileyici kamera özelliklerine övgüde bulundu. Önde 10 MP selfie kamerası ve arkada 12 MP ultra geniş, 50 MP geniş açı ve 10 MP telefoto kamera bulunuyor.

AYRICA BAKINIZ:

Galaxy S22 Ultra, her telefonun bir ‘kalemi’ olması gerektiğinin kanıtı

Nguyen, “Samsung Galaxy S22+ ile neredeyse bir hafta geçirdikten sonra, Apple kimliğimi bir kenara atıp karanlık tarafa geçmeye neredeyse istekliydim -” diyecek kadar ileri gidiyor. ahemAndroid tarafı.”

Samsung Galaksi S22+(yeni bir sekmede açılır) Bora Purple, Burgundy ve Rose Gold gibi eğlenceli renklerin yanı sıra daha geleneksel siyahlar ve beyazlar da mevcuttur. Satışa sunulan sürüm 128 GB depolama alanına ve oldukça inanılmaz bazı özelliklere sahiptir: Çarpıcı, yüksek çözünürlüklü 8K kayıt, AMOLED 120Hz ekran, güçlü 4nm işlemci ve Samsung’un yeni Otomatik Çerçeveleme ve Gece Çekimi özelliklerine sahip üç kamera dizisini düşünün. S22+ ayrıca 6,6 inçlik büyük bir ekrana ve hızlı şarj özelliğine sahip uzun ömürlü bir pile sahiptir. Ve böyle bir fiyata? Oldukça tatlı bir anlaşma olduğunu söyleyebiliriz.

Teknory