Samsung, Galaxy S24 serisinin yanı sıra yeni şarj cihazlarını da piyasaya sürebilir

Robert Triggs / Android Yetkilisi TL;DR Samsung’un görünüşte S24 lansmanı için iki yeni şarj cihazı hazırladığı bildiriliyor. Bir şarj cihazının iki USB-C bağlantı noktasına sahip 50W’lık bir adaptör olduğuna inanılıyor. İkinci şarj cihazının ise 45W şarj cihazının yenilenmiş versiyonu olduğu söyleniyor. Samsung, birkaç yıldır akıllı telefonlarıyla birlikte şarj cihazı sunmuyor ve bunun Galaxy S24 serisinde […]

Samsung, Galaxy S24 serisinin yanı sıra yeni şarj cihazlarını da piyasaya sürebilir

Robert Triggs / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung’un görünüşte S24 lansmanı için iki yeni şarj cihazı hazırladığı bildiriliyor.
  • Bir şarj cihazının iki USB-C bağlantı noktasına sahip 50W’lık bir adaptör olduğuna inanılıyor.
  • İkinci şarj cihazının ise 45W şarj cihazının yenilenmiş versiyonu olduğu söyleniyor.

Samsung, birkaç yıldır akıllı telefonlarıyla birlikte şarj cihazı sunmuyor ve bunun Galaxy S24 serisinde de değişmesi beklenmiyor. Ancak görünen o ki şirket, gelecek telefonların yanında yine de birkaç yeni şarj cihazı sunacak.

WinFuture gazeteci Roland Quandt X’te talep edildi iki yeni Samsung şarj cihazının üzerinde çalışıldığını söyledi. İlk şarj cihazının, hızlı kablolu şarj için iki USB-C bağlantı noktasına sahip Samsung Charger Duo 50W olduğu söyleniyor.

Roland Quandt Samsung şarj cihazları 2024

Bu arada ikinci şarj cihazının şirketin mevcut 45W şarj cihazının güncellenmiş bir versiyonu olduğuna inanılıyor. Yani Galaxy S24 serisinin 65W, 80W ve hatta 100W hız sunmasını bekleyenler büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak.

Söylemeye gerek yok, Samsung’un Galaxy S24 serisi telefonlarla şarj cihazlarını bir araya getirmesini beklemiyoruz. Ancak yeni 45W şarj cihazının özellikle fiyat, sıcaklık, performans ve/veya form faktörü açısından önceki modele göre iyileştirmeler getireceğini umuyoruz.

Ne yazık ki temel Galaxy S24, yeni 45W şarj cihazından tam olarak yararlanamayacak gibi görünüyor çünkü telefon yalnızca 25W şarj sunacak şekilde tasarlandı.


Samsung, Galaxy S24 serisinin yanı sıra yeni şarj cihazlarını da piyasaya sürebilir

Teknory