Samsung Galaxy Unpacked 2024 tarihi oldukça resmi görünen bir teaser ile sızdırıldı

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Görünüşe göre resmi bir geri sayım görüntüsü sızdırıldı ve Galaxy Unpacked 2024’ün tarihini doğruladı. Etkinliğin 17 Ocak 2024’te saat 13.00’te (ET) gerçekleşmesi bekleniyor. Bu, diğer yeni Samsung lansmanlarının yanı sıra Galaxy S24 serisinin de ilk çıkışı olacak. Noel ve Yeni Yıl tatiline girmeden hemen önce Samsung’un yaklaşan Galaxy […]

Samsung Galaxy Unpacked 2024 tarihi oldukça resmi görünen bir teaser ile sızdırıldı

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Görünüşe göre resmi bir geri sayım görüntüsü sızdırıldı ve Galaxy Unpacked 2024’ün tarihini doğruladı.
  • Etkinliğin 17 Ocak 2024’te saat 13.00’te (ET) gerçekleşmesi bekleniyor.
  • Bu, diğer yeni Samsung lansmanlarının yanı sıra Galaxy S24 serisinin de ilk çıkışı olacak.

Noel ve Yeni Yıl tatiline girmeden hemen önce Samsung’un yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi sızdırıldı. Evet, bu, şirketin Galaxy S24 serisini piyasaya süreceği etkinliktir ve telefonların sızdırılan lansman tarihini ilk kez duymuyoruz.

Ancak ihbarcı Evan Blas Galaxy Unpacker 2024’e kadar geri sayan bir zamanlayıcıyı gösteren resmi görünümlü bir GIF yayınladı ve bu da sızıntının doğrudan Samsung’dan geldiğini öne sürdü. GIF, Samsung’un 18 Ocak’ta Kore saatiyle 03:00’te Galaxy Unpacked’i düzenleyeceğini doğruluyor. Sızan GIF’te belirtilen tarih ve saatin ABD’de 17 Ocak lansman tarihine dönüştüğünü unutmayın ki bu da mantıklı. Samsung’un bu tarihte San Jose, California’da şahsen bir etkinliğe ev sahipliği yapması bekleniyor.

Resimde ayrıca muhtemelen Galaxy S24 serisinde beklenen cihaz içi AI asistanına atıfta bulunan “Galaxy AI geliyor” ifadesi de yer alıyor. Galaxy AI’yi ilk kez Kasım ayında Samsung’un kendisinden duyduk. Şirket, bunun Bixby’den çok daha akıllı olacağını ve “engelsiz iletişim, basitleştirilmiş üretkenlik ve sınırsız yaratıcılık” sağlayacağını vaat ediyor. Yeteneklerinden biri, aramalar sırasında kullanıcılar için kişisel tercüman olarak çalışmayı içerecek çünkü yerel arama uygulamasına entegre edilecek ve üçüncü taraf çeviri uygulamalarını kullanma zorluğunu ortadan kaldıracak.

Galaxy S24 serisinin yapay zeka gücü bununla sınırlı kalmayacak. Sızıntılar sayesinde One UI 6.1’in yeni AI özellikleriyle dolu olacağını biliyoruz; bunlardan bazıları doğrudan Google’ın Pixel serisinde sunduğu çözümleri üstlenecek.

Galaxy Unpacked 2024 tarihinin bugün sızdırılmasıyla birlikte Samsung’dan da çok yakında resmi bir açıklama bekleyebilirsiniz.


Samsung Galaxy Unpacked 2024 tarihi oldukça resmi görünen bir teaser ile sızdırıldı

Teknory