Samsung Galaxy Watch 6 Classic Golf Edition Kore’de boy gösteriyor

TL;DR Samsung Kore’de Galaxy Watch 6 Classic Golf Edition için bir liste var. Golf Edition modeli Classic’i temel alır ancak yeşil kazalı bir kadran ve birkaç özel saat kadranı dahil olmak üzere birkaç ince ayar içerir. Ayrıca Smart Caddy uygulaması ve hizmete ücretsiz abonelik içerir. İlk fark edilen 9’a 5 Google, Bu varyantta yeşil çizgili […]

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Golf Edition Kore’de boy gösteriyor

TL;DR

  • Samsung Kore’de Galaxy Watch 6 Classic Golf Edition için bir liste var.
  • Golf Edition modeli Classic’i temel alır ancak yeşil kazalı bir kadran ve birkaç özel saat kadranı dahil olmak üzere birkaç ince ayar içerir.
  • Ayrıca Smart Caddy uygulaması ve hizmete ücretsiz abonelik içerir.

İlk fark edilen 9’a 5 Google, Bu varyantta yeşil çizgili dönen bir çerçeve ve güç düğmesinin altında yeşil vurgu renkleri bulunur, ancak kasa aslında yalnızca gümüş renginde mevcuttur. İki farklı bant seçeneği mevcuttur: yeşil silikon veya yeşil dikişli siyah. Estetik değişikliklerin ötesinde saat, Samsung’un ücretsiz abonelikle Smart Caddy uygulamasına da sahip. Golf temasını devam ettiren özel saat yüzleri de vardır.

Yine de pil ömrü, saat boyutları veya ekran teknolojisi açısından herhangi bir farklılık beklemeyin. Esasen Watch 6 Classic Golf Edition, kurulu birkaç golf ekstrasıyla yalnızca bir tasarım değişikliğidir. Ve evet, hala 43 mm ve 47 mm boyutları arasında seçim yapabilirsiniz.

Golf Edition’ın diğer ülkelerde satışa çıkıp çıkmayacağına veya ne zaman çıkacağına dair bir bilgi yok, ancak Kore’de 559.000 KRW’den (yaklaşık 438 $) başlayan fiyatlarla ön siparişe açıldı. Bu, temel Galaxy Watch 6 Classic’ten yaklaşık 40 ABD doları daha fazladır, ancak doğrudan dönüşümlerin her zaman tüm hikayeyi anlatmadığını unutmayın. Yine de, diğer bölgelerde kullanıma sunulduğunda yaklaşık 425 $ veya daha fazlaya mal olursa çok şaşırmayız.

Samsung’da fiyatı görün
Samsung Galaxy İzle 6 Klasik

Samsung Galaxy İzle 6 Klasik

Döner tepe geri döndü
Güncellenmiş izleme özellikleri
OS 4’ü giyin

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Golf Edition Kore’de boy gösteriyor

Teknory