Samsung, Gigi by Gassan ile yeni Galaxy Z Flip 4 Luxury Box iş birliğini ortaya koyuyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Samsung, yeni Galaxy Z Flip 4 için Gigi by Gassan ile ortaklık kurdu. Galaxy Z Flip 4, Pembe Altın rengine sahip olacak. İşlenebilir bir Gigi by Gassan bileziği ile eşleştirilecek. Moda işbirlikleri trendini sürdüren Samsung, bir Galaxy Z Flip 4 Luxury Box piyasaya sürmek için Gigi by Gassan ile […]

Samsung, Gigi by Gassan ile yeni Galaxy Z Flip 4 Luxury Box iş birliğini ortaya koyuyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung, yeni Galaxy Z Flip 4 için Gigi by Gassan ile ortaklık kurdu.
  • Galaxy Z Flip 4, Pembe Altın rengine sahip olacak.
  • İşlenebilir bir Gigi by Gassan bileziği ile eşleştirilecek.

Moda işbirlikleri trendini sürdüren Samsung, bir Galaxy Z Flip 4 Luxury Box piyasaya sürmek için Gigi by Gassan ile ortaklığa girdiğini açıkladı.

Göre SamMobile, Samsung ve Gigi by Gassan, Hollanda’nın Amsterdam kentinde düzenlenen Masters Expo’da sergilenecek bir Galaxy Z Flip 4 Luxury Box yarattı. Etkinliğe aşina değilseniz, Avrupa’nın en seçkin iş fuarlarından biri olarak kabul edilir. Bu yıl fuar dün 8 Aralık’ta başladı ve 12 Aralık’a kadar devam edecek.

Lüks kutuya bir Galaxy Z Flip 4 ve şık bir tasarım bileziği dahildir. Galaxy Z Flip 4’ün teknolojik olarak hiçbir farkı olmasa da özel bir rengi var: Pembe Altın. Bileziğe gelince, kişisel bir dokunuş eklemek için oyulabilen iki pandantif içeren bir Gassan imzalı altın Gigi bileziği.

Pembe Altın Galaxy Z Flip 4

Görünüşe göre lüks kutu, Masters Expo için özel olarak yaratılmış ve sınırlı miktarlarda satılıyor. Bu nedenle, etkinlikteyseniz, stoklar tükenmeden önce hızlı davransanız iyi olur. Geri kalanımız için, normal Galaxy Z Flip 4 ile yetinmemiz gerekecek gibi görünüyor.

Bu, Samsung’un bir moda markasıyla ilk işbirliğinden çok uzak. Koreli teknoloji devi daha önce Lacoste, Maison Margiela, Prosto ve daha fazlasıyla güçlerini birleştirmişti. Ve muhtemelen Samsung bu sınırlı ortaklıkları yapmaya devam edecek.

Samsung, Gigi by Gassan ile yeni Galaxy Z Flip 4 Luxury Box iş birliğini ortaya koyuyor

Teknory