NBA playoffları sırasında yaşanan donma sorunlarının ardından YouTube TV için bir düzeltme geliyor

TL;DR YouTube TV, bu hafta donma ve arabelleğe alma sorunları yaşadı. Sorunlar hem NBA Doğu hem de Batı Konferansı Finalleri sırasında bildirildi. YouTube TV sorunu kabul etti ve bir düzeltme üzerinde çalıştığını onayladı. Bu haftanın başlarında NBA, Doğu ve Batı Konferansı Finallerini başlattı. Ancak bir YouTube TV abonesiyseniz, donma sorunları nedeniyle heyecanın bir kısmını kaçırmış […]

NBA playoffları sırasında yaşanan donma sorunlarının ardından YouTube TV için bir düzeltme geliyor

TL;DR

  • YouTube TV, bu hafta donma ve arabelleğe alma sorunları yaşadı.
  • Sorunlar hem NBA Doğu hem de Batı Konferansı Finalleri sırasında bildirildi.
  • YouTube TV sorunu kabul etti ve bir düzeltme üzerinde çalıştığını onayladı.

Bu haftanın başlarında NBA, Doğu ve Batı Konferansı Finallerini başlattı. Ancak bir YouTube TV abonesiyseniz, donma sorunları nedeniyle heyecanın bir kısmını kaçırmış olabilirsiniz. Ancak, bir düzeltme yolda gibi görünüyor.

Çarşamba günü, Boston Celtics – Miami Heat serisinin ilk maçı sırasında birçok YouTube TV abonesi, yayın hizmetiyle ilgili sorunlar bildirdi. Spesifik olarak, izleyiciler bir arabelleğe alma döngüsünde sıkışıp kaldılar ve defalarca Disney’in canlı aksiyon Küçük Deniz Kızı yeniden yapımı için bir reklam gösterildi. Sorun, NBA taraftarları için çok talihsiz bir zamanda, maçın son çeyreğinde başladı.

Ertesi gün, Denver Nuggets – Los Angeles Lakers serisinin ikinci maçında sorun yeniden ortaya çıktı. Ancak görünüşe göre bu sefer mesele o kadar yaygın değil. Her şeye rağmen aksiyonun her anını yakalamak isteyenler için yine de endişe verici bir durum.

İki günlük kesintinin ardından, YouTube TV’nin dikkatini çektiği görülüyor. Şirketin Twitter sayfasında, “2. oyun için geri dönmeye hazırız” iddiasıyla kesinti için özür diledi.

Bu, umduğumuz oyun 1 “üzüntü” değil.

Dün geceki NBA Playoff maçında yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz ve 2. Maç için geri dönmeye hazırız.

Ek olarak, onaylanmış bir YouTube TV mühendisi reddit bir düzeltmenin geldiğini ortaya çıkarmak için. Mühendis, sorunu “Reklamların arabelleğe alınması/dondurulması sorunu” olarak tanımlıyor.

Düzeltme için henüz bir zaman çizelgesi sağlanmadı. Android Yetkilisi Google’a ulaştı ve bu makaleyi buna göre güncelleyecek. Umarız düzeltme daha fazla oyun kesintiye uğramadan gelir.

NBA playoffları sırasında yaşanan donma sorunlarının ardından YouTube TV için bir düzeltme geliyor

Teknory