Samsung, S24 tanıtım etkinliğinin 17 Ocak tarihini doğruladı

Samsung, teknoloji dünyasının birkaç gün dinlenmesine izin vermeyecek. Koreli teknoloji devi Salı günü Galaxy Unpacked etkinlik açıklama serisinin bir sonraki baskısının 17 Ocak 10:00 PT/13:00 ET’de gerçekleşeceğini doğruladı. Bu yıl etkinlik San Jose’de gerçekleşecek. Yayınlanabilir Samsung’un YouTube kanalı. AYRICA BAKINIZ: Samsung Galaxy S24: Şu ana kadar bildiğimiz her şey Evet, bu Las Vegas’taki yıllık Tüketici […]

Samsung, S24 tanıtım etkinliğinin 17 Ocak tarihini doğruladı

Samsung, teknoloji dünyasının birkaç gün dinlenmesine izin vermeyecek.

Koreli teknoloji devi Salı günü Galaxy Unpacked etkinlik açıklama serisinin bir sonraki baskısının 17 Ocak 10:00 PT/13:00 ET’de gerçekleşeceğini doğruladı. Bu yıl etkinlik San Jose’de gerçekleşecek. Yayınlanabilir Samsung’un YouTube kanalı.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung Galaxy S24: Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Evet, bu Las Vegas’taki yıllık Tüketici Elektroniği Fuarı’ndan sadece bir hafta sonraydı.

Diğer önemli teknoloji etkinliklerine olan yakınlık bir yana, yeni Samsung Galaxy S24 akıllı telefon serisini burada göreceğimiz yaygın olarak bekleniyor. SAMSUNG Her zaman yılın bu zamanında amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürüyor. S24’ten kamera iyileştirmeleri ve belki de bazı küçük tasarım değişikliklerinin ötesinde ne bekleyeceğimizi tam olarak bilmiyoruz, ancak söylentilere göre yeni telefonda Google Pixel 8 gibi birçok AI özelliği olacak.

Umarız CES’e katılan herkes bu etkinlik ile Galaxy Unpacked arasındaki hafta boyunca yeterince uyuyabilir.

Konular
Samsung Samsung Ambalajsız

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow