Samsung şimdi kararlı Android 13’ü Galaxy S21 serisine getiriyor

Robert Triggs / Android Otoritesi TL; DR Samsung, kararlı Android 13’ü Galaxy S21 serisine zorluyor. Güncelleme şu anda birkaç Avrupa ülkesindeki cihazları vuruyor. Samsung, birkaç gün önce Galaxy S22 serisine kararlı One UI 5’i getirdi ve Android 13 tabanlı güncellemeyi geçen yılın amiral gemisi ailesine getirmek için çok az zaman harcıyor. Evet, Samsung şimdi kararlı …

Samsung şimdi kararlı Android 13’ü Galaxy S21 serisine getiriyor

Samsung Galaxy S21 Ultra kaktüsün yanında

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL; DR

  • Samsung, kararlı Android 13’ü Galaxy S21 serisine zorluyor.
  • Güncelleme şu anda birkaç Avrupa ülkesindeki cihazları vuruyor.

Samsung, birkaç gün önce Galaxy S22 serisine kararlı One UI 5’i getirdi ve Android 13 tabanlı güncellemeyi geçen yılın amiral gemisi ailesine getirmek için çok az zaman harcıyor.

Evet, Samsung şimdi kararlı One UI 5 güncellemesini Galaxy S21 serisine getiriyor (h/t: SammyHayranları), yani S21, S21 Plus ve S21 Ultra. Güncellemenin donanım yazılımı sürüm numarası G99xBXXU5DVJC vardır.

Güncelleme şu anda birçok Avrupa pazarında mevcut görünüyor. Almanya ve Birleşik Krallık. Bu yüzden, henüz almadıysanız, sıkı oturmalı ve birkaç gün beklemelisiniz.

Her durumda, One UI 5, uygulama başına dil kontrolleri, bildirim izinleri, gelişmiş gizlilik ve güvenlik ve görsel ince ayarlar gibi Android 13 özelliklerini getiriyor. Samsung ayrıca Good Lock aracılığıyla Mod işlevi ve video duvar kağıdı desteği gibi birkaç özelliği de beraberinde getiriyor.

Telefonunuza güncelleme geldi mi? Ardından, aşağıdaki yorumlar aracılığıyla telefon modelinizi ve bölgenizi bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow