Sand Land Nisan’da Yayına Giriyor, Animasyon Dizisi Yolda

Dragon Ball’un yaratıcısı Akira Toriyama’nın aynı adlı mangasının video oyunu uyarlaması olan Sand Land’in çıkış tarihi ve hikayeyi anlatan yeni bir fragmanı var. İlk olarak geçen yıl Yaz Oyunu Festivali’nde duyurulan Sand Land, 26 Nisan’da çıkıyor. oyun, insan Şerif Rao tarafından yozlaşmış bir Kralı ve onun Kraliyet Ordusunu alt etmek için çağrılan bir iblis olan […]

Sand Land Nisan’da Yayına Giriyor, Animasyon Dizisi Yolda

Dragon Ball’un yaratıcısı Akira Toriyama’nın aynı adlı mangasının video oyunu uyarlaması olan Sand Land’in çıkış tarihi ve hikayeyi anlatan yeni bir fragmanı var.

İlk olarak geçen yıl Yaz Oyunu Festivali’nde duyurulan Sand Land, 26 Nisan’da çıkıyor. oyun, insan Şerif Rao tarafından yozlaşmış bir Kralı ve onun Kraliyet Ordusunu alt etmek için çağrılan bir iblis olan Şeytan Prensi Beelzebub’u konu alıyor. Beelzebub’un refakatçisi Hırsız’ın da katıldığı üçlü, çevreyi çöle dönüştüren dünya çapındaki kuraklığa son verebilecek bir eser olan Efsanevi Bahar’ı da bulmalıdır.

Açık dünya aksiyon RPG’sinde çok sayıda araç pilotluğu ve savaş özelliği bulunuyor. Oyuncular, kumla kaplı arazide ilerlerken tehditleri ortadan kaldırmak için makineli tüfek gibi silahlarla donatılmış çeşitli tankların ve kumul arabalarının kontrolünü ele alıyor. Sand Land PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PC’ye geliyor.

Bu sizin için yeterli değilse Sand Land, geçen yıl Japonya’da prömiyeri yapılan animasyon serisi, bu baharda dünya çapında yalnızca Hulu’da yayınlanacak. Kum Ülkesi: Seri olaylardan yola çıkan yepyeni bir hikaye anlatıyor 2023 filmi. Aşağıdaki fragmana göz atın:

Teknory