Satışta olan bu verici/alıcı ile neredeyse tüm cihazlara Bluetooth bağlantısı ekleyin

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla 2’si 1 arada Bluetooth 5.0 Verici ve Alıcıya sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 25,99$’a satışta — bu, normal 35,99$’dan %27 indirim demektir. Eski kablolu hoparlörlerinizin toz toplamasına izin vermeyin. Hızlı bir düzeltme ile Bluetooth bağlantısı ekleyebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) hemen hemen her konuşmacıya, ama bu sadece başlangıç. İkisi Bir Arada […]

Satışta olan bu verici/alıcı ile neredeyse tüm cihazlara Bluetooth bağlantısı ekleyin

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla 2’si 1 arada Bluetooth 5.0 Verici ve Alıcıya sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 25,99$’a satışta — bu, normal 35,99$’dan %27 indirim demektir.


Eski kablolu hoparlörlerinizin toz toplamasına izin vermeyin. Hızlı bir düzeltme ile Bluetooth bağlantısı ekleyebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) hemen hemen her konuşmacıya, ama bu sadece başlangıç. İkisi Bir Arada Bluetooth 5.0 Verici ve Alıcı, Bluetooth olmayan cihazlara kablosuz bağlantı eklemenizi sağlar ve bunu 25,99 ABD doları karşılığında alabilirsiniz.

Müzik severler için harika bir hediye

Bluetooth Verici ve Alıcının iki ana işlevi vardır. Kulağa karmaşık gelebilir, ancak kullanımı kolaydır. Temel olarak, Bluetooth özelliği olmayan cihazlara her iki yönde de Bluetooth özellikleri ekleyebilirsiniz. Telefonlar kulaklık jaklarını kaybediyor olabilir, ancak bu sizi eski tip hoparlörlerde müzik çalmaktan alıkoymaz. Hoparlörlerinizi Bluetooth Alıcısına takın(yeni bir sekmede açılır) ve RX modunu açın. Bu, ses çıkış cihazlarına bağlanmanızı sağlar, böylece kablosuz olarak müzik çalmaya başlayabilirsiniz.

TX modu aynı şekilde ancak tersine çalışır. Vericinizi TV’nize, bilgisayarınıza veya oyun konsolunuza takın, ardından Bluetooth kulaklığınızı bağlayın. Premium aptX düşük gecikmeli akışla en sevdiğiniz filmlerin, podcast’lerin, şovların ve oyunların keyfini 10 metreye kadar çıkarın.

RX veya TX modlarında aynı anda iki cihaza kadar bağlanın. Bu, iki çift kulaklığı TV’nizle senkronize ederek “sessiz” bir film gecesi planlayabileceğiniz anlamına gelir.

Dolu bir pille 10 saate kadar çalma süresi elde edebilirsiniz, ancak vericinizin/alıcınızın şarj olması gerektiğinde dinlemeyi bırakmazsınız. Sadece prize takın ve kablosuz, yüksek kaliteli sesi dinlemeye devam edin.

Eski ses cihazlarını Bluetooth’a dönüştürmenin basit bir yolu

Eski hoparlörlerinizi modern çağa getirmek çok zaman almıyor ve yapabileceğiniz tek şey bu değil. İkisi Bir Arada Bluetooth 5.0 Verici ve Alıcı aldığınızda, Bluetooth kulaklıklarınızı TV’nize, oyun konsolunuza, bilgisayarınıza ve daha fazlasına bağlayın(yeni bir sekmede açılır) sadece 25,99 $ (35 $ kayıt).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory