Kulaklıklı yenilenmiş iPad mini 2 paketi: %23 tasarruf edin

TL;DR: 11 Haziran itibarıyla, bir çift kulaklık ve aksesuarla birlikte yenilenmiş bir iPad mini 2 alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 129,99 $ yerine sadece 99,99 $’a — bu %23’lük bir tasarruf demektir. Güzel, sıcak hava, dışarıda daha fazla zaman geçirmek istemenize neden olabilir. Ancak, gerçekten açık hava tipi değilseniz, güneş ışığında olmak için pek fazla planınız […]

Kulaklıklı yenilenmiş iPad mini 2 paketi: %23 tasarruf edin

TL;DR: 11 Haziran itibarıyla, bir çift kulaklık ve aksesuarla birlikte yenilenmiş bir iPad mini 2 alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 129,99 $ yerine sadece 99,99 $’a — bu %23’lük bir tasarruf demektir.


Güzel, sıcak hava, dışarıda daha fazla zaman geçirmek istemenize neden olabilir. Ancak, gerçekten açık hava tipi değilseniz, güneş ışığında olmak için pek fazla planınız olmayabilir. Havuz kenarında kitap okumaya, hamakta film izlemeye veya verandanızda müzik dinlemeye ne dersiniz?

Bu paket, yenilenmiş bir Apple iPad mini 2 ve eksiksiz bir aksesuar seti içerir(yeni bir sekmede açılır), bir çift kulaklık dahil. Bu fırsatı yalnızca 99,99$’a (kayıtlı 129,99$) alın.

Küçük ama güçlü iPad

İPad mini, bir kilonun altında olduğu için taşımak için mükemmel bir boyuttur. Hala rahat okuma veya akış için tasarlanmış 7,9 inç Retina ekrana sahip. Herhangi bir kablosuz ağa veya akıllı telefonun etkin noktası(yeni bir sekmede açılır) plajda, kafede veya seyahat ederken iPad’inizin tüm özelliklerini kullanmak için.

Bir Apple A7 çip(yeni bir sekmede açılır) günlük aktivitelerinizin veya görevlerinizin çoğu için bol miktarda meyve suyuna sahiptir. Ayrıca, tek bir şarjla on saate kadar kullanabilirsiniz.

Bu iPad mini’ye ‘A’ sınıfı yenilenmiş derecesi verildi. Yenilenmiş, temel olarak, sizin için sıfıra yakın bir durumda çalışmak üzere incelenmiş, test edilmiş ve temizlenmiş ikinci el bir cihaz olduğu anlamına gelir. Bu iPad, kalitesinden memnun kalmamanız durumunda 90 günlük bir garantiye de sahiptir.

Tam bir aksesuar cephaneliği

Hiçbir ek ücret ödemeden yenilenmiş bir çift kulaklık da alırsınız(yeni bir sekmede açılır). Model ve renk rastgele seçilir ve kablolu veya kablosuz olabilir – yeni iPad’inizle güzel bir şekilde eşleşebilir.

Ayrıca iPad’inizi korumak ve şarj etmek için bir kılıf, ekran kalemi, ekran koruyucu, şarj kablosu ve duvar adaptörü alın. Kasanın ve kalemin rengi de değişecektir.

Bu fırsatı kaçırmayın — Kulaklıklar ve aksesuarlarla birlikte yenilenmiş Apple iPad Mini 2 Paketinizi edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 99,99$’a (kayıtlı 129,99$), kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory