SBS On Demand’in engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN ücretsiz akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile dünyanın her yerinden SBS On Demand’e erişin. SBS On Demand, çok çeşitli yüksek kaliteli şovlar ve canlı spor yayınları sunan popüler bir yayın platformudur. Bu hizmetin sorunu coğrafi olarak Avustralya ile sınırlı olmasıdır. Bu can sıkıcı bir durum ama bir VPN yardımıyla […]

SBS On Demand’in engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN ücretsiz akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile dünyanın her yerinden SBS On Demand’e erişin.


SBS On Demand, çok çeşitli yüksek kaliteli şovlar ve canlı spor yayınları sunan popüler bir yayın platformudur. Bu hizmetin sorunu coğrafi olarak Avustralya ile sınırlı olmasıdır. Bu can sıkıcı bir durum ama bir VPN yardımıyla bu coğrafi kısıtlamaları aşmak mümkün.

Dünyanın herhangi bir yerinden SBS On Demand engelini kaldırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Talep Üzerine SBS’nin engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

VPN’ler gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu süreç, SBS On Demand gibi yayın sitelerini normalde erişemediğiniz içeriğe erişim sağlamaları için kandırır.

Bu basit işlemi izleyerek SBS On Demand’in engelini dünyanın her yerinden kaldırın:

  1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

  2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. SBS On Demand’i dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan SBS On Demand blokesini kaldırabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm olmasa da en sevdiğiniz programları veya canlı bir spor etkinliğini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına gelir.

SBS on Demand için en iyi VPN nedir?

CyberGhost VPN ve NordVPN gibi popüler hizmetler de dahil olmak üzere yayın dostu birçok VPN bulunmaktadır. Bu VPN’ler ücretsiz akış hizmetlerinin engellemesini güvenilir bir şekilde kaldıracaktır, ancak ExpressVPN grubun en iyisidir. Kullanıcılar akış için birçok avantaj elde eder:

  • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

  • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

  • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

  • Yüksek akış hızları

  • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

  • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile SBS On Demand’e ücretsiz erişin.

Teknory