Bu taşınabilir ekran monitöründe 16 $ indirimin keyfini çıkarın

TL;DR: 169,99 dolar yerine 152,99 dolara satılan bu 13,3 inç 2K IPS taşınabilir monitörle yoldayken bile üretkenliğinizi artırın; bu %10 tasarruf demektir. Dizüstü bilgisayarlar ve tabletler sayesinde, hareket halindeyken bile görevleri yapılacaklar listenizden çıkarmak mümkün. Ancak mobil cihazların size sağladığı sınırlı ekran nedeniyle genel üretkenliğinizin azaldığını fark ederseniz, bunu sonunda taşınabilir bir monitöre yatırım yapmanın […]

Bu taşınabilir ekran monitöründe 16 $ indirimin keyfini çıkarın

TL;DR: 169,99 dolar yerine 152,99 dolara satılan bu 13,3 inç 2K IPS taşınabilir monitörle yoldayken bile üretkenliğinizi artırın; bu %10 tasarruf demektir.


Dizüstü bilgisayarlar ve tabletler sayesinde, hareket halindeyken bile görevleri yapılacaklar listenizden çıkarmak mümkün. Ancak mobil cihazların size sağladığı sınırlı ekran nedeniyle genel üretkenliğinizin azaldığını fark ederseniz, bunu sonunda taşınabilir bir monitöre yatırım yapmanın bir işareti olarak kabul edin.

Yatırımın büyük olmasına bile gerek yok, özellikle de bunun gibi anlaşmalar varken. Bütçenizden ödün vermeden güvenilir, taşınabilir bir ekran istiyorsanız, sınırlı bir süre için %10 indirimli olarak satılan bu 13,3 inç 2K IPS monitörü edinin.

İster bir tasarımcı, geliştirici, analist olun, ister çok fazla pencere ve sekmeyle hokkabazlık yapan biri olun, bu hafif harici monitör size ihtiyacınız olan ekstra ekran alanını sağlar. 16:10 en boy oranı ve 2560×1600 yüksek çözünürlük sunarak çarpıcı görseller ve etkileyici 60Hz yenileme hızı sunar. 178 derecelik geniş görüş açısıyla rahat bir izleme deneyimi yaşatıyor.

USB-C bağlantı noktası ve HDMI bağlantı noktası sayesinde bu monitör geniş uyumluluk sunarak onu dizüstü bilgisayarlara, kişisel bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve hatta oyun konsollarına bağlamanıza olanak tanır. Kopyalama, genişletme ve ikinci ekran modlarıyla bağlı olan cihazın görüntüsünü yansıtabilirsiniz. Daha fazla rahatlık için entegre hoparlörlere bile sahiptir.

Her zaman hareket halindeyseniz, bu ekranın yalnızca 1,41 lbs ağırlığındaki ve yalnızca 0,3 inçlik saat hızına sahip kompakt yapısını takdir edeceksiniz. Birinci sınıf metalden yapılmış olup, teknoloji koleksiyonunuzun geri kalanıyla iyi bir uyum sergileyecektir. Ayrıca, çizilmeye karşı dayanıklı manyetik akıllı kapak sayesinde ekran her zaman korunur ve monitör desteği olarak işlev görecek bir bonus stand bulunur.

Mashable Fırsatları

Bu 13,3″ 2K taşınabilir IPS ekranlı monitörle yolda üretkenliğinizi artırın. Genellikle 169,99 ABD dolarına satılır, ancak sınırlı bir süre için yalnızca 152,99 ABD dolarına indirimle satın alabilirsiniz.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory